Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: molnardokigergely, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz

Gyártási év: 2010

Illatcsalád: fás-fűszeres

Illatösszetevők: bors, gyömbér, tárkony, vetiver

molnardokigergely

2013. december 5.

Tulajdonképpen ez az Infusion egyik változata, de nem gondolom, hogy annál kevésbé értékes, vagy kevésbé nagyszerű.
Annyira nem szeretem a vetivert, hogy sokáig a fáradtságot sem vettem arra, hogy egyáltalán a polcról levegyem a számomra újdonságnak ható Prada terméket. Hogy mégis levettem, az csak azért történt, mert már tényleg minden mást megszagoltam.

A teszterre kiszórt minta alapján megállapítottam, hogy sokban hasonlít az alapillatra, de a hűvös szappanosságot mintha valami citrusféle ellensúlyozná, és bár ott van a vetiver is, egyáltalán nem érzem olyan zavarónak, keserűnek, öregszagúnak, mint mondjuk a Guerlain vetiveres illatát. Engem némi túlzással olyasmire emlékeztet (simán lehet, hogy perverz vagyok), mintha beleszagolnék egy traubis üvegbe. Most jól összezavartam mindenkit, ugye? Ez azért ne kedvetlenítsen el senkit! A szóban forgó parfümüveg egy fény és árnyék közt jó ízléssel egyensúlyozó, kortalan és ízléses illatot rejt, ami nem hiszem, hogy sok embert fintorgásra késztetne.

Az illattartása emlékeim szerint kifejezetten jó, és szerintem viszonylag messziről érezhető. A csomagolástól/üvegtől viszont nem vagyok elájulva...

Ápdét: ja igen az összetevők közt ott van a gyömbér-nyilván érthető a traubi (vagyis canada dry) párhuzam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.