Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, Módosítva: 2013. március 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Összetétel: narancs, mimóza, vanília, tonkabab

Odil

2013. március 8.

Erotika, egy tölgyerdő eső után, haute couture atmoszféra: Nekem ez a három a klasszikus Prada.
Lehet imádni, lehet követni, ám soha, soha nem lehet valóban megérinteni, mert egy szívtépően vonzó, ám kizárólag hangulatokért élő vándornimfa, aki úgy ad és úgy szeret, hogy soha, senkinek nem adja át teljes lényét.

Pézsma, ámbra és pacsuli ilyen nyers egymásra találását még semmiben nem tapasztaltam, a mimóza, a narancs és a tonkabab pedig külön-külön még csak nem is kiérezhető, a végig domináns alapot körülölelve viszont fás érzést hoz. Nem tartom kifejezetten orientálisnak, ez nem az a kifordult szemű, sötét füstösség, és nem is az a puha és kedveskedő, szinte gourmand-ba folyó gésaság, mint a Kenzo Amour vagy az Oriflame Love Potion. Más illatcsaládhoz sem tudnám igazán sorolni, ő csak úgy ő.
Meg a legelső szignóillatom, amit semmi nem fog felülírni. Pont.
Artikulálja bennem az élet- és önimádatot, mert a művészet a világ, a világ művészet, s érzem saját magamban az egész állandóan pulzáló... talán lelkét. Kicsit, mintha egymásban tükröződnénk vissza, én és ez a minden atomjában élő világ, miközben a lehető legteljesebben élem meg a szubjektumomat. Igazán önmagammá tesz, s igazán boldoggá.
Legitimálja és betetőzi szerelmünket az elmúlt hét év, ami alatt a leghalványabban sem kopott meg ez a teljesség, ez az abszolút. Mindig hozta nekem, mindig ugyanolyan intenzitással hozta, és olyat hozott, amit a szó szoros értelmében esélytelen megunni, hiszen kevés a tudatunk felfogni a végtelen nagyságát.
Ha egy nap megkérné a kezem, esküszöm igent mondanék.
:')

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Meg a legelső szignóillatom, amit semmi nem fog felülírni. Pont.
Ha egy nap megkérné a kezem, esküszöm igent mondanék.
:')