Best of Beauty 2019

Premier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2012. november 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Sós testradír.

themrsnero

2019. február 3.

Kedves mkdorina! Nekem a párom Izraelben vásárolta a repülőtéren, de láttam, hogy e-bayen is beszerezhető. Én egy szett részeként kaptam és nagyon szeretem a testvajjal együtt ami járt mellé. Csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

mkdorina

2018. augusztus 12.

Hát ez valami eszméletlenül jó termék. Egyik kedves ismerősömtől kaptam tavaly. Fürdősónak szoktam használni. Fürdés után mintha újjászülettem volna!! :O Olyan puha a bőröm, mint a babáké. Valaki nem tudja véletlen hol lehet beszerezni? Mindenképp venni fogok még belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil