Pretty Vulgar

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Currypie, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   $32
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Magasan pigmentált, hosszan tartó fénylő highlighter, ami photochromic technológiával készült.  A mikroszferikus formula bársonyos puhaságot és makulátlan finisht biztosít. Fényvisszaverő és gyöngyházszerű pigmentek biztosítják a ragyogó, visszatükröződő ragyogás hatását.

4 árnyalatban kapható

Ár: 6500 Ft + posta , Eladó: Currypie
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen a belvarosban, elore utalas utan posta vagy foxpost