Primark

Ár:   £1.50   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Primark)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zelmaci, Módosítva: 2017. május 30.

Ár:   £1.50
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   külföld (Primark)
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, matt hatású rúzs, mely kényelmes viselet az ajkakon.

6 árnyalatban kapható

laurora

2018. március 2.

Szerintem nagyon megéri az árát. Ahhoz viszonyítva tartós, pigmentált. Az illata pedig fantasztikus. :) Nagyon szeretem. Nekem egy rózsás, nude árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Bubu96

2017. október 18.

Nekem egy nude árnyalat van meg belőle. Az illata fantasztikus, viszont rajtam nem kimondottan tartós. Az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

biusjj

2017. október 11.

3 árnyalat tulajdonosa vagyok. Egy élénk pink, egy "kékes" piros, és egy őszi sötét burgundi. A burgundit elajándékoztam, mert nem állt jól, viszont a másik 2 isteni. Az illatuk és az állaguk 100%-ban MAC matt rúzs, csak ez éppen tartósabb, mint a drágább társa... Lehet benne enni inni és fent marad kopás nélkül!!! Már többen megkérdezték tőlem, hogy milyen rúzsom van, ugyanis egész nap a helyén marad. Imádom, mert kellemes viselet, nem kell folyton igazgatni és odafigyelni rá. Nagyon olcsó és meglepően szuper jó! A csomagolása semmi extra, viszont jól zár, így táskabarát. Aki teheti nagyon ajánlom a beszerzését, úgyis ez egy csodás termék. Ha lehetne millió csillagot adnék neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.