Primark

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Primark)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrs.imperator, Módosítva: 2017. március 21.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   külföld (Primark)
Kategória:   Ecsetek

Ovális fejű sminkecsetek háromféle méretben, a felvitt smink eldolgozásához, kontúrozáshoz.

mrs.imperator

2019. március 29.

A közepes és a kicsi van meg, sűrű és nagyon puha, a nyele pedig rugalmas anyagú, enyhén hajlik. A picit a szemhéjamra szoktam használni, primerre fixáló púder felvitelére, a nagyobbat pedig arccsontra, szépen lehet vele kontúrozni, bronzosítani. Ár- érték arányban nagyon megéri :) Elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Szandra0724

2018. január 4.

Az első ilyen típusú ecsetem, nagyon sűrű, puha sörtéi vannak, szépen lehet vele dolgozni. A tisztítása kicsit nehézkes, de ennyiért szerintem maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.