Primavera

Ár:   €11   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: La-Fee, az összetevőket feltöltötte: CBlue, Módosítva: 2016. június 22.

Ár:   €11

powderwoman

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Szeretem ezt az olajat, kellemesen hidratál, természetes, olaj és mégsem marad zsíros utána a bőröm. Nem rossz az illata, habár jobb is lehetne de kárpótol a bőröm puhasága, amit maga után hagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

CBlue

2016. június 21.

A kedvenc arganolajam, nagyon jo minosegu. Nekem az illata is rendben van, nem budos. Foleg estenkent hasznalom, elotte La Roche Posay vagy Uriage termalviz spray-t vagy rozsavizet fujok az arcomra. Nekem meg igy is picit nehezebben szivodik be, de a hatasa nagyon jo. Szepen apol, nagyon jo a kis rancokra, ranckezdemenyekre. Amikbol szerencsere nincs nekem sok, fiatalabbnak nezek ki a koromnal. Pattanasokra, tulerzekenysegre, szaraz foltokra is kivalo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

La-Fee

2015. április 3.

Ahol most lakom, ehhez az argán olajhoz jutottam hozzá. Gyorsan kellett, bio boltból szereztem be és jelentem kiváló!
Rendben van, a szaga leginkább teve trágyához hasonló, ...na de ez van.:) Szalma amit rothadásba hoztak.. :)
De a hatása kárpótol. Gyorsan felszívódik, nyugtat, életet ad a bőrömnek, feltölti a pici ráncokat(!) Igen stresszes nap után kezeltem le a bőröm, amikor minden összejött, ami szépen kiült extrán az arcomra és megijedtem a tükörtől... Látványos simulás. Recept 35 felett: Lúgos tisztítás, tonizálás (savas) és alvás elött argán olaj. Mehet bele egy csepp levendula, vagy narancs, ilang ilang, ha valaki nem bírná. Lehet hígítani mandula olajjal is.
Remélem bírja a böröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

Remélem bírja a böröm.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil