Primavera

Ár:   5150 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vkati15, az összetevőket feltöltötte: CBlue, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A klasszikus olaj szelíd bőrápoló. Különösen hatékony a száraz, érzékeny és repedezett bőrre, kisgyermekek és csecsemők bőrápolására is ajánlott. A halványsárga olaj biztosítja a bőr nedvességmegtartó képességét, puhítja és védi bőrt. Serkenti a vérkeringést.

vkati15

2016. június 2.

Német oldalakon kerestem bőrápolót csecsemőknek. Ezt a terméket ajánlotta az itteni "védőnői" közösség. Csak néha kell hozzá fordulnom szerencsére (a fiam már 7 hónapos) , de ha szükséges teljesen bevált. Semmiféle negatív reakciót nem váltott nála ki, és teljesen jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil