Primera  Natural Berry Lip Mask

Primera Natural Berry Lip Mask

Ár:   $12   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   17 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2019. november 17.

Ár:   $12
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Védelmet nyújtó, intenzíven ápoló pakolás a könnyen kiszáradó és kirepedező ajkak számára.

Funnyface

2016. május 28.

Nagyon vártam ezt a terméket. Az ajkaim könnyen kiszáradnak, mindig barázdáltak, és nem tudok igazán rúzst hordani, mert tovább szárítják. Emiatt mindig teszek a rúzsra ajak olajat vagy ápolót, balzsamot. Lehet hogy ebbe bele kell törődnöm. A termék ígérete szerint, reggelre hidratálja az ajkakat, sajnos én nem tapasztaltam változás.

Tulajdonságai: sárgás színű, bőr melegére megolvadó, szilárd állagú. Kicsit nehezen kenhető. Enyhén ragacsos csak, és nem lehet vele túlzásba esni.
Előnye: viszonylag gyorsan beívódik a bőrbe, és nem hagy vízzáró filmréteget a bőrön, amiről lecsúszik a rúzs. Szinte matt hatású, inkább szatén fényű. Reggelre olykor mintha az elhalt bőrréteget fellazítaná, ami letörölhető. Az illata az üveges citromlébe kevert cukrot, hígítatlan limonádét idézi. Kiadós a termék mennyisége. Meg kell azért jegyeznem a lényeget, hogy egy alkalommal felrepedt az ajkam, kentem is rá belőle. Nem csípte, a fájdalmat azonnal enyhítette, gyorsan begyógyult.
Hátránya: Arra lettem figyelmes, ahogy felébredek már nyúlok is érte. Használtatja magát, ugyan nem szárítja a bőrt, de nem is hidratálja hosszútávon. Tégely csomagolást ajakbalzsamnál higiénés okokból nem kedvelem. Azt gondoltam, ez inkább krém állagú lesz, de tulajdonképpen ajakbalzsam.

A hozzáfűzött reményeimet nem váltotta be, de nem tudom, hogy egyáltalán álmodhatok-e, egy éjszaka alatt csodásan hidratáló ajakírról. Vagy az elvárásaim magasak, és az ajkaim túl szárazak, vagy a termék szerepel közepesen.

Update: Neki ugrottam mégegyszer, elengedtem, hogy egy éjszakai intenzív ajakápoló pakolás volna, és úgy használtam, mint egy ajakbalzsamot. Kiszáradt ajkaimra szépen működött, csak addig használtatja magát, míg el nem múlik a szárazság. A száraz bőrt le lehet törölni utána, valóban szépen rendberakja az ajkakat, de ehhez többször egymás után kell használni. Utána sem lesz szuper hidratált, de a csüngő száraz bőrt szépen eltünteti az ajkakról. Lehet, hogy érdemes még mellé hidratálókrémet is használni.

update 2: Kb. 2 hónapja tesztelgetem, mostanra már látom, hogy nem voltak túlzóak az elvárásaim. Egyszerűen csak nagyobb mennyiséget kell felvinni belőle, ha pakolásként szeretném használni. Most már nem sajnálom, ha kell beletúrok rendesen... Megkapja az 5 csillagot, sok oldalúan lehet használni, ami külön díjazzok. Rúzsokkal, de még ajaktintával is gyönyörűen együttműködik, a rúzs tartóssága nem csökken, akár alá, akár fölé használom. Meggyőzött engem ez a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.