Priody

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: DDudus, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

100% természetes összetevőivel rendkívüli hidratáló hatást biztosít. Mélyen regenerálja és megfiatalítja a bőrt, megvédi az irritációtól, puhítja textúráját, csökkenti a ráncokat, késlelteti a bőröregedést, megakadályozza a foltok és hegek kialakulását. Allantoinban, glikolsavban, kollagénben, A-, E-, C-vitaminban és elasztinban gazdag csigakivonatot tartalmaz. Egyéb hatóanyagai közé tartozik a jól ismert hialuronsav, az uborka kivonat és a mandulaolaj. Minden korosztály és bőrtípus számára – még a legérzékenyebb bőr esetében is – ajánlott. Mélyen hidratálja a bőrt és megvédi a kiszáradástól, serkenti a kollagén és az elasztin termelődését és a bőr szöveteinek regenerálódását.

Nem tartalmaz parabéneket, ftalátokat, mesterséges színezéket és illatanyagokat.

DDudus

2017. október 10.

Imádom!! Először sokalltam érte a 10.000 Forintot, de nagyon örülök, hogy kipróbáltam. Gyakorlatilag 1 használat után érezhető volt a változás a bőrömön: puhább, hidratáltabb. Nem mellesleg könnyen kenhető, gyorsan beszívja a bőröm, nem csillog vagy lesz pattanásos tőle reggelre. Ja, és a doboza is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.