Priscilla Presley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-vizes

Illatjegyek: vizes jegyek, jázmin, vízililiom, gyümölcsös jegyek.

andrea91

2018. május 12.

Kellemes, karakteres, testes, tartos aquas illat, ami amugy egy paradoxon, de megis. :)
Egyebkent nem igy nezett ki , a le halvany sarga volt, es irta rajta hogy blue.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Egyebkent nem igy nezett ki , a le halvany sarga volt, es irta rajta hogy blue.

linduci

2013. május 20.

Jóóóóó! Sőt, a legjobb! Ezt úgy mondom, hogy alapjáraton nem vagyok egy nagy parfümrajongó, de ez akkor is egy jó termék! Kétszer kaptam ajándékba, és nagyon vigyáztam rá. Kelllemes, nem tolakodó, tartós illat. Imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

indian holi

2013. január 24.

Tini korom első igazi illata. Nagyon szerettem, s emlékszem milyen nagyon vigyáztam arra a 20ml-es kiszerelésre. Ahogy emlékeimben él, még ma is megállná a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.