Pro Tan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Szuper gyorsbarnító

A Sweet Emotion-nel a fehérség kizárt! Használata minden bőrtípusra ajánlott. Ez a szoláriumkrém segíti a melanin termelődését. Itt az ideje, hogy gyönyörű barna, és egészségesen ragyogó bőre legyen. CX2 bőrfeszesítő formulát, koffeint, L-karnitint, A és Q koenzimet, A, C és E vitaminokat tartalmaz. Ez az ideális mélybarnító krém ahhoz, hogy megalapozza a barnaságot.

Illat: vattacukor mandarin

A termék a Love Me kollekció része.

szabovivi

2017. november 16.

Nagyon jó krém. Kicsit féltem az elején, hogy majd nagyon durva vattacukor illatom lesz, de egyáltalán nem. Szoli után olyan érzésem volt, mintha egy szolid kis parfümmel fújtam volna be magam. Egyfolytában a kezemet szagolgattam hazafelé, annyira tetszett. A hatása is brutál jó, látványosan barnít és nem mosod le zuhanyzáskor, tehát nem önbarnító van benne. Biztos, hogy még sokszor használni fogom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

neakardtudnihogyki

2015. december 30.

Őt vagy a fekete változatát szoktam néha használni ha még szaladgálok a városba szoli után hogy ne legyen szoliszagom. Kellően elnyomja az égett bőr illatát(mert a szarnak van szaga ugyebár:) ) a barnaságát elősegítő tulajdonságáról nem tudok sokat mondani mert alapból kreol a bőröm plusz szoláriumkrémek nélkül is beolvadok a kisebbségbe....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

ptszandi

2015. március 12.

Nagyon nagyon jó illata van 😊 imádni lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Nagyon nagyon jó illata van 😊 imádni lehet!