Profumi del Forte

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. február 26.

Megjelenés éve: 2008

Fejillat: paradicsomlevél, neroli, mandarin, koriander, bergamott, brazil rózsafa, fahéj

Szívillat: tubarózsa, török rózsa, ylang-ylang, jázmin, írisz, orchidea, orgona

Alapillat: szantálfa, civet, ámbra, tölgymoha, vanília

Timi27

2019. szeptember 2.

Nagyon megtetszett ez az illat első illatolásra a maga melegségével, púderességével. Az elején egy nagyon pici citrusossággal indít rajtam, aztán leginkább ylang-ylang, orchidea, szantál és vanília ami sokáig érződik egy enyhe fűszerességgel a háttérben. Szilázsa közepes, nappalra szerintem tökéletes. Inkább hűvösebb időben tudom elképzelni, de a melegben sem tolakodó, nem erős.. az őszt most ezzel fogom várni , nekem egyenlőre 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 2.