Profumi del Forte

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. február 26.

Fejjegyek: narancs, szilva, eper

Szívjegyek: kunkor, tubarózsa, ylang-ylang, orchidea, gyöngyvirág, jázmin, rózsa, írisz

Alapjegyek: vanília, tonkabab, perubalzsam, tolu balzsam, szantálfa, fehér pézsma, ámbra

Lina6

2020. július 6.

Ez valami csodafinom,minőségi, édes de nem cukrosan édes gyümölcs illat. Csodalkozom hogy nem népszerűbb. Imadom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 6.

andrea91

2019. április 28.

Ez rajtam tiszta sutibaba illatu.<3 nagyon cuki, imadom, csak magamon egesz nap azert nem.:) de ha lenne egy ilyen illatu kolleganom, azt nagyon el tudnam viselni (es azt hiszem ezzel sokan igy lennenek):-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.