Profumi del Forte

Ár:   34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Poldi, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Az Ambra Mediterranea egy csodás főzet, ámbrával, és füstös - fás jegyekkel, ahol a részletek is tökéletesen ki vannak dolgozva. Kategóriájának csúcspontja.

Fejillat: narancs, koriander

Szívillat:jázmin, ylang-ylang

Alapillat: pacsuli, tolu balzsam, tömjén, ámbra, vanilia, cédrus, benzoin

Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea fújósok
Ár: lásd a leírásban , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, üveg parfümszóróba, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradó, foxpost

Poldi

2016. október 19.

Sziasztok!
Na látjátok, az Ambre Sultan mellett, ez a nagybetűs referencia ámbra!! Itt annyira élethű a fő összetevő, hogy ilyet még nem tapasztaltam. Véleményem szerint, az egyik legjobb ámbrás illat a piacon. Mélységét, egy kis naranccsal, és korianderrel ellensúlyozzák. Meleg, de nem nyomaszt. Szerencsére nem túl füstös, inkább érdekesen pikáns. Szerintem abszolút viselhető illat, ami Inkább hűvösebb időt kíván. Az ámbra fanok, mindenképpen szimatolják meg.

update:
Ismét elővettem ezt a narancsos, korianderes gyönyörűséges ámbrát, és ismét le esett az állam. Sajnálom hogy nem annyira ismert parfüm a szóban forgó, mert méltó helye lenne az alábbi illatok között:
Ambre 114 (Histoires de Parfums)
Ambre Sultan (Serge Lutens)
Ambre Extreme (L'Artisan Parfumeur)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 19.

Sziasztok!

update:
Ambre 114 (Histoires de Parfums)
Ambre Sultan (Serge Lutens)
Ambre Extreme (L'Artisan Parfumeur)