Profumum Roma

Ár:   63 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milka, Módosítva: 2016. március 4.

Ár:   63 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A hangulat: A sétány a tengerpartra visz, mely beleveszik a vöröslő nap által megfestett tengerbe. Lágy szellő borzolja a parti homokot, míg a háttérből ünnepség zajai és színei adnak örömteli hangulatot. Érzéseink: Romantikus tengerpart – de még a parfüm neve (Dolce Acqua) ellenére se keressünk acquás jegyeket az illatban. A tengerpartot a kókusz kelti életre, a háttérben pedig épp készülnek a finom olasz mandulás sütemények – akárcsak egy nagyszabású családi ünnepen. A kertivanília enyhén cseresznyés illata is megjelenik, és az egész olyan ábrándos, mint egy fantáziabeli édesség a parton fogyasztva. A hatókör és a tartósság – ahogy a Profumum Romától megszokhattuk – ismét elsőrendű."

Illatösszetevők: kókusz, mandula, tonkabab, vanília, vaníliavirág

Dormir

2018. december 20.

Ezt imádom!!!!! Rendesen érezni, ahogy szinte krémessé válik az illat a számban. Nem tudom, a kókusz okozza - e, de nekem valahogy olyan tejes, krémes, selymes. Fantasztikus!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 20.

Milka

2016. március 20.

Sikít-simul kb 10 órája a bőrömön. Nehezen leírható, rajtam cseresznyefa-virág alapon nyugvó szantálos-vaníliás-mandulás krémesen tökéletes, a kókusz ugyan jelen van, de nem mindent elnyomó módon. A Profumum legtökéletesebb alkotása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 20.