Profumum Roma

Ár:   89 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Ár:   89 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

2013-ban megjelent, virágos-gyümölcsös-gourmand illat.

Illatjegyei: étcsokoládé, keserűnarancs, vanília, egzotikus fás jegyek.

43%-os parfum extrait töménységben, 100 ml kiszerelésben kapható.

aidanne

2017. október 25.

Itt is, mint az Albanal, el tudom mondani, hogy kifujaskor nagyon megremitett. Egy az egyben Chopard Cashmir volt rajtam amit en szivbol utalok. Annak idejen vakon rendeltem egy Chopard Cashmirt es olyan szinten undorottam tole, hogy egybol eladtam. Eletem elso es eddig utolso parfumos vakon rendelt baklovese :) De nem baj, mert amit nem tud egy mainstream, azt tudja egy niche... a legtobb biztosan!!!

Szoval Sorriso kellokepp kirazta belolem meg a .... azt is, es utana lenyugodott. Szep, valinilias, likoros csokis lett a boromon mindenfele keleti borzlaom erzes nelkul. Tetszik! Kellemes viselni. Egyik reggel a dunaparton akabatomban maradt az illata. Nagyon tetszett! Jo erzes volt, bele is bujtam jobban a kabatomban, hogy erezzem. Termeszet, oszi szinek, melegseg, lagysag... Sorriso ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Norella

2017. szeptember 12.

Az egyik legkülönlegesebb illat amit valaha éreztem eredetileg nem ezért mentem a parfümeriaba de ahogy kifújtam a papira azonnal megszerettem ! Meglepett kellemes karakterével, különlegességével ,igazán elegáns KIFINUMULT csokis Illat 👑👍🏼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Milka

2017. január 13.

rajtam vaníliás-vajas keksz, bár a csoki miatt vettem meg, azt sajnos nem érzem magamon. ( más sem ) de így is nagyon szeretem. intenzív, tartós, ebben a hideg időben igazán kívánni való ínyencség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Anne74

2016. október 18.

Nagyon kellemes és egyben csodálatos illatkompozíció...
Csak hűvösebb időben tudom viselni de ekkor szinte érzem az ölelését :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 18.

Nagyon kellemes és egyben csodálatos illatkompozíció...
Csak hűvösebb időben tudom viselni de ekkor szinte érzem az ölelését :)

nina 69

2016. szeptember 25.

Az egyik legfinomabb parfüm amivel valaha találkoztam. Igaz méreg drága de megéri az árát. Csokoládé csoda viselhető kiadásban. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

galagonyanya

2016. január 27.

El sem hiszem, hogy ezzel a finomsággal még senki nem találkozott! Valóban olyan, mint egy különleges csokoládélikőr. Az első percekben kissé kesernyés illatot lehet érezni, hangulatkeltésképpen, a likőrös jelleget hangsúlyozandó, aztán egyre krémesebbé, puhábbá válik, míg egy kimondottan kellemes komfortillatként ül meg a bőrön. Nem olyan csokiillata van, mint a Montale-féle Chocolate Greedy-nek, hanem talán mandulásabb, púderesebb, de legalább olyan étvágygerjesztő. Szerintem érdemes kipróbálni, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.