Prokudent

Ár:   449 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildike, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

corsica

2018. november 3.

Nem éreztem fogfehérítő hatást. Az ára nagyon kedvező. Nekem egy picit vékonynak tűnik a szál másik próbált termékhez képest. Vastagabb szállal nekem könnyebben kijöttek a nem oda való maszatok.(nincsenek nagy fogközeim) Alapjában teszi a dolgát, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

exhocmomento

2018. szeptember 9.

Szépen teszi a dolgát, egyszer sem sértette fel az ínyemet. :) Pöpec az "adagolója" is. Sok termék van benne, az ára hihetetlen gazdaságos. De ezt a mesefehérítő hatást én nem tapasztaltam. Mármint persze, azzal, hogy kiszedi a fogak közül az oda nem való, elszíneződött dolgokat, azzal tisztább lesz az összkép. De ezt eltávolításnak mondanám, nem fehérítésnek. Valamint feltételezvén, hogy akár egy picit is valósak ezek a teflon-rémhírek, nem fogom újra venni, hanem újat próbálok, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

lasvegas7

2017. január 30.

Most olvastam ebben a cikkben h milyen káros összetevők lehetnek különböző kozmetikumokban. Hát ebben az első helyen szerepel. http://www.femina.hu/egeszseg/pajzsmirigy-betegseg-okai-lakasban?img=4&code=0000166099000000000gjq97rvm88#kepescikk

És sztem különben sem jó minőségű ez a fogselyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

És sztem különben sem jó minőségű ez a fogselyem.

Sipor

2016. december 24.

Az egyetlen fogselyem, ami tényleg kíméletes az ínyemhez és nem vérzik. Tényleg fehéríti a fogközöket.
Évek óta használom, igyekszem minden este :)
Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Évek óta használom, igyekszem minden este :)
Mindenkinek ajánlom!

nikolett93

2015. január 6.

Ez volt az első fogselymem és nagyon szerettem :) Kb. 300Ft-ért vettem.
Azóta kipróbáltam a Prokudent mentás fogselymét is, de az borzalmas.
Ezt viszont mindenkinek ajánlom, könnyen siklik a fogaim között és nem szakad könnyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Ez volt az első fogselymem és nagyon szerettem :) Kb. 300Ft-ért vettem.
Azóta kipróbáltam a Prokudent mentás fogselymét is, de az borzalmas.

v.szilvia789

2014. február 17.

Természetesen fehérítést nem vártam tőle. Meglepődtem milyen vastag szálú, féltem is kicsit, hogy be sem megy a fogak közé. Nem lett igazam. Könnyen használható, selyem szerű és nem cérnára emlékeztet, mint a korábbi fogselymem. Enyhe menta illata van, a szájban nem érezni. Elég hamar elfogyott. Egyetlen apró hibája van, amíg sok van a tekercsen, könnyen elakad és izomból húzni kell, hogy legördüljön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

szabo.szandra1993

2013. október 26.

Nagyon jó fogselyem. Nem viaszolt mégis teszi a dolgát, kellő vastagságú, könnyen siklik a fogak között és nagyon jó áron meg lehet vásárolni. Mióta megtaláltam csak ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak