Prokudent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, Módosítva: 2013. március 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nikol134

2014. január 4.

Nekem a szenzitív is nagyon erős volt, tiszta seb lett tőle az ínyem, teljesen kuka kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Madi

2013. december 30.

Talán az eddig használt leggagyibb fogkefém. Egyfolytában sértette az ínyem, hiába a puhát vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

ninacska

2013. december 19.

Sensitive-et vettem, ehhez képest kemény a sörtéje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

Sensitive-et vettem, ehhez képest kemény a sörtéje.

anna.95

2013. augusztus 1.

Én ebből a sensitiv változatot használom..az nagyon jó 300 ft-ba kerül

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Én ebből a sensitiv változatot használom..az nagyon jó 300 ft-ba kerül

Maniac

2013. március 4.

Eddig csak sensitive fogkeféket használtam, ő az első medium típusú fogkefém. Nagyon jól tisztít, de az ínyem annyira nem kedveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

trudie

2013. február 26.

Már másodszor vettem ilyet és nagyon meg vagyok vele elégedve, 350 Ft-ba kerül és teljesen jó, a gumi sörtéi is hatékonyak szerintem.
Sajnos elég hamar elhasználódik, 3 hónapot nem bír ki. Ár-érték arányban viszont tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.