Prokudent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lasvegas7, Módosítva: 2013. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kíméletesen nyerheti vissza fogai természetes fehérségét.Különleges aktív hatóanyagával feloldja a kávé, tea, vagy dohány által okozott elszíneződéseket.Mindennapos használatra.A nátrium fluorid és karbamid hatóanyag kombináció hatékony védelmet nyújt a fogszuvasodással szemben.

Pampilla

2017. december 15.

Ez az egyik kedvenc fogkrémek,nem várok tőle nagy fehérítést,de alaposan tisztít,enyhe íze és illata van,pont jó,és olcsó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Nixa

2015. szeptember 28.

Háát.. nem is tudom. Egyszer szeretem, egyszer nem. Most is ezt használom, de nem érzem tisztának tőle a fogaimat és nem érzem azt, hogy friss lenne a leheletem, pedig eddig nem volt vele gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

pudinggie

2014. november 29.

Szintén meg vagyok vele elégedve, tartja amit ígér, ami fehérítő fogrémeknél ritka. Mindenképpen megéri, újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 29.

jurkinyapetra

2014. október 1.

Hihetetlen! 159Ft(!!!) most a Rossmannban és már egy hét alatt látom,hogy fehérített a fogaimon.Használtam Blanxot is. Annál azért nem jobb de 159 Ft-ért nagyon tuti a hatása.Szinte ingyen osztogatják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 1.

Adél Zsanna

2014. március 24.

Mostanában komoly gondok voltak a fogaimmal,ami miatt többször kellett Corsodylt is használnom (tudjuk, hogy sárgít, mint a veszedelem) és hát az ínyem is iszonyúan gyulladt volt, kávét is iszok, teát meg főleg és ha nem is sárga a fogam kimondottan sosem lehet elég fehér ugye :D
Random kellett egy tubus fogkrém mert kifogyóban volt, berohantam a Rossmannba és mivel nem volt időm kitalálni, hogy melyik Colgate milyen csodát ígér így lekaptam ezt, mondván kapjon egy esélyt a Rossmann saját márkája is (DM-es fogkrémek után vagyunk :D amiket az ittenni vélemények miatt kezdtem el kipróbálni,citromos intenzív tisztító a legjobb am., hozzáteszem elég széles a skála fogkrém tapasztalataimat illetően, Blanxtól a Paradontaxon át még sorolhatnánk ) ! Nem bántam meg, 5 napja használom és láthatóan fehérebbek a fogaim! Le a kalappal, komolyan!
Ameddig így teljesít marad, főleg, hogy 300 (!!!!!!!!!!! egy Blanx meg kb.1500?!) Ft! :D 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Milka

2013. november 10.

egyetlen baj, h a teteje nem zárható teljesen az első használat után, így némi beszáradt felesleg marad. ettől eltekintve osztom az az előttem szólók véleményét: olcsó és meglepően hatásos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 10.

keettee

2013. október 16.

Nagyon szépen fehérít, nem bántja az ínyemet, az ára is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 16.

Nagyon szépen fehérít, nem bántja az ínyemet, az ára is kiváló.

tincsi88

2013. október 13.

Kellemes csalódás!Az ár-érték arány szuper!Tisztábbnak érzem a fogaim a használata után,mint más 3szor drágább fehérítős fogkrémnél!Jól fehérít nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

lasvegas7

2013. június 27.

Tényleg fehérít valamennyit,és még olcsó is. Meglepődtem,hogy ilyen jó hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Urea