Prokudent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Érzékeny fogakra.

Candy21

2018. december 11.

Egész jó kevésbé voltak érzékenyek utána a fogaim ami nem tetszik benne, hogy nem elég mentolos az íze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Dea

2018. február 25.

Elhasználtam egyet, és jó volt, nincs erős íze, szerintem kevésbé voltak érzékenyek a fogaim, újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

rtunde

2016. július 8.

A márka med verziójánál már írtam, hogy szeretem ezt a fogkrémet is. Részemről rendben van, fogaim nem különösebben érzékenyek. Az íze miatt váltogatom a fogkrémeket.Ennek nincs olyan erős íze, mint a med-nek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

Mundow

2016. április 13.

Nem igazán vált be nálam ez a fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Nem igazán vált be nálam ez a fogkrém.

biamia

2016. január 4.

Nekem is nagyon érzékenyek a fogaim, évek óta Sensodyne és Parodontax fogkrémeket használok, szájvízzel kiegészítve. Ezt a fogkrémet kb. 1-2 hónapja használom, és meg vagyok elégedve vele, hisz szinte ingyen van az eddigi fogkrémekhez képest. Amiért 4 csillagot adok nem más, minthogy az eddig használt fogkrémekkel ellentétben egy picit (10%) visszatérni látszik az érzékenység.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

gendur.berni

2015. július 9.

Rettenetes érzékenyek a fogaim és én is próbáltam már minden méregdrága csodafogkrémet, de azokból is csak az Elmex jött be. Igaz, hogy kevés vélemény volt itt róla, de elég meggyőzőek, ezért vettem egy tubussal a Rossmann-ban. Nagyon bevált, soha többet Elmex. Olcsó, nagy, finom az íze, olyan, mint egy átlag mentolos fogkrémnek, nincs semmi gyógynövényes vagy beazonosíthatatlan rémes íze, mint általában a sensitive fogkrémeknek. És persze a legfontosabb, hogy simán tudok vele fogat mosni anélkül, hogy belehalnék a fájdalomba, plusz az összetevői is nagyon szépek, csak a fluoriddal állok hadi lábon, mert annyi vélemény kering róla a neten, hogy nehéz eldönteni, hogy jó-e vagy rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Emimo

Korcsoport: >54
2015. május 3.

Az előző 2 vélemény alapján próbáltam ki, véglegesen leváltva a dm-es krauter (szintén saját márkás, szintén szuper) fogkrémet. Én ezt még jobban szeretem, az íze kellemes, a fogkrém hatékony. Döbbenetes jó cuccok vannak ezekben a drogériákban. Ha nem olvasom itt a véleményeket, le nem veszem a polcról, mint ahogy a dm-est sem. Hosszú évekig használtam a legdrágább érzékeny fogakra való fogkrémeket sensodynetől lacalutig, elmexig, utólag látom, teljes pénzkidobással. Kuponnal 199Ft-ért bespájzoltam most néhány tubussal. Tényleg tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 3.

jns.melinda

2014. július 4.

Tökéletes érzékeny fogakra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Tökéletes érzékeny fogakra.

kovacsrekaa

2014. június 24.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet!
Egyik nap be mentem a Rossmannba, parfüm után kutattam, de nem találtam, így elindultam venni pár dolgot, eszembe jutott hogy nincs otthon fogkrém. Őt vittem haza. Gyakorlatilag az összes Magyarországon kapható sensitive fogkrémet használtam már, volt olyan is, amikor fogkeféért és fogkrémért több mint 4000 ft-ot fizettem. Nulla fogzománcom van, annak idején a rengeteg szénsavas üdítő és a rengeteg gyümölcs amit a mai napig fogyasztok, az kikezdte. Szóval, mióta ezzel mosok fogat, tudok hideg dinnyét enni és hideget inni, úgy hogy ne nyilaljon be, ne fájjon. Ja, és 300 ft!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Urea