Prokudent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nta2, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ergonómikus kialakítású nyele biztos tartást biztosít. A fogkefe kialakítása révén tökéletesen megtisztítja a fogközöket, hátsó részeket. Ultra soft sörtéi speciálisan a nagyon érzékeny fogakra és ínyekre lettek kifjlesztve.

siss

2019. november 2.

Annak ellenére,hogy puha sörtéi vannak,de elvékonyodnak a végei nekem vérzett tőle az ínyem,mert szúrta. Egyébként jól tisztított,kényelmes volt a nyele,bár csúszott.
Találtam jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Találtam jobbat.

Teszter03

2018. június 17.

Itteni vélemények hatására vettem meg, nem is kellett csalódnom. Hihetetlenül puha, egy igazi álom. Jól tisztít anélkül, hogy kikezdené az ínyemet. Kedvenc fogkefém lett <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

buzavirag

2018. február 18.

Tetszik a puhasága ès az ára is! Nem bántja az ínyemet, azonban a feje nekem egy kicsit keskeny és hosszú. A DM-es dontodent puha fogkefetől emiatt rosszabb (nekem az az etalon ár/érték arányban).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

cattitude

2018. január 23.

gyorsan kellett egy új fogkefe, mert az előzőt elfelejtettem hazahozni Japánból, szóval lekaptam ezt a jó ára és a puhasága miatt. 300 forint nevetségesen olcsó ár ezért a szuper fogkeféért, tényleg nagyon puha a feje, egy élmény a fogmosás :) egyedül az nem tetszik benne, hogy csúszik a nyele a kezemben. biztosan újraveszem, az se baj, ha elkopnak a sörték és havonta kell majd cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Luckuska

2018. január 18.

Olcsó puha, de hamar le kell cserélni, mert gyorsan kopik és keményednek ki a sörték, s így már nem is olyan jó üzlet. A signal soft fogkeféje jobban bevált, árban nem sokkal drágább, de tovább bírja. Ezt a fajtát nem veszem újra többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Whistler

2018. január 18.

Az egyik legjobb fogkefe, amit valaha használtam: kényelmes fogású, stabil kialakítású, a puhasága ellenére meglepően jól tisztít. Egyedül a tartóssága lehetne valamivel jobb, de ár/érték arányban így is verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

AKiss

2017. október 24.

Mindig fehéret veszek :) A termék pedig jobb, mint a dm sajátmárkása, mert az tekereg jobbra-balra a kezemben, de ennek biztos fogása van. Puha, jól tisztít (de ez nem hivatalos fogorvosi vélemény :) ), megfelel, árban nagyon jó, volt nekem puha 4-szer ennyiért is, de az sem volt jobb, *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Aprilla

2017. szeptember 4.

Pozitívum: nagyon puha (a legpuhább fogkefék közé tartozik) és olcsó. Negatívum: nekem kissé hosszúkásabb a feje, mint amennyire kéne a maximális komfort érdekében, de ez annyira nem zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

csakaaa

2017. július 9.

Nagyon puha, kellemes a használata, jól tisztít, az utóbbi időben már csak ilyen fogkefét vásárolunk. Az ára ehhez képest egy vicc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Melcsi922

2017. március 3.

Nagyon kellemes csalódás.Eddig az 1000 Ft körül mozgó Paradontax extra soft fogkeféjét használtam,gondoltam 300 Ft-ért kipróbálom ezt,hátha.Meg kell mondjam ugyanazt tudja,mint a háromszorosába kerülő Paradontax fogkefe.Ugyanolyan puha,és jól tisztít.Csak ezt fogom venni ezentúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.