Prokudent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   40 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Kiszerelés:   40 m
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogselyem érzékeny fogínyhez, menta ízesítéssel. Gyengéd tisztítás.

Andrea456

2018. szeptember 28.

Korábban a Dontodentet használtam, de az túl vékony volt, ezért váltottam. Örülök, hogy ebben a nagyobb kiszerelésben kapható, kellően vastag fogselyem, amelyet könnyű használni és nem vékonyodik el használat közben. A menta csak picit érezhető rajta, de számomra nem ez a legfontosabb. Tetszik, hogy forgatással nyitható és zárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.