Prouvé

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsolyacsics, Módosítva: 2020. március 3.

Lelőhely:   tanácsadók

Fejjegyek: mandula, kávé

Szívjegyek: jázmin, tubarózsa

Alapjegyek: kakaó, tonkabab

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

drbrk

2021. szeptember 26.

nagyon meglepődtem mert egy az egyben good girl és azt kell, hogy mondjam a tartóssága meglepetés számomra, mert egész nap kitart. Szóval ha valaki nem engedheti meg magának az eredeti illatot, de szeretne egy kellemes illatot az mindenképp tegyen egy próbát, az ára több mint baráti az 50 ml-t

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Vaslady

2020. november 4.

Nővéremtől kaptam, és pontosan olyan, mint az anya illat. Erős, tömény, folytogató,, szúrós és lemoshatatlan. Teljesen ugyanaz mint az anya illat, ha valaki olcsóbb megoldást keresne. Én személy szerint émelygek tőle, nem fogom elhasználni, 5 csillagot azért adok neki, mert ritka jól sikerült hamisítvány, tényleg megérdemli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

KamiNagy

2020. július 19.

2 éve vwttem először, azóta a 3. üveget vettem, szóval sokáig elég, és egy az egyben Good Girl!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.