Prouvé

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. március 11.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A krém hatékonyan és gyorsan hat, látványosan javítva a bőr állapotát és a láb küllemét már az első használattól. Hidratálja és regenerálja a bőrt, csökkenti annak érdességét és megelőzi a sarok bőrének kiszáradását és repedezését. A különlegesen kidolgozott formula, amely gazdag aktív összetevőkben. Az 5 alga botanikai komplexuma, a karbamid és a tejsav biztosítják a bőr megfelelő hidratáltságát, a rizskorpa viasz és a Shea vaj pedig bársonyosan puhává és kellemes tapintásúvá teszik azt. Természetes szagsemlegesítőt tartalmaz, amely kivételes kényelem- és frissességérzetet nyújt. A könnyed állagnak köszönhetően remekül felszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos réteget a bőrön. Csökkenti a száraz bőr kényelmetlen érzését. A friss, zöld illatkompozíció feketeribizli, rózsa, gyöngyvirág, moha, pézsma és cédrus illatával.