Prouvé

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. március 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag összetételének köszönhetően remekül hidratál, intenzíven zsíroz és regenerál, visszaadja az ajkak puhaságát és simaságát. Megakadályozza berepedezésüket és kiszáradásukat. Enyhíti a sérüléseket, nyugtatja a cserepes bőrt és csökkenti az elhalt bőrdarabok láthatóságát. A balzsam tartalmaz sárgadinnye-, ricinus-, kukua- és jojobaolajat, szójaviaszt, Candelillát és shea vajat. A természetes összetevőknek köszönhetően visszaadja az ajkak egészséges látványát és védelmet biztosít a külső tényezők, pl. a napsugárzás, a szél, a fagy, a légszennyezettség és a klíma káros hatásaival szemben. A balzsam rendkívül gyengéd, tökéletes a száraz, érzékeny és sérült bőrre. Nők és férfiak egyaránt használhatják, valamint 3 évesnél idősebb gyerekek is. Kellemes állag, amelynek köszönhetően könnyen eloszlatható. Sokáig megmarad az ajkakon, nem hagy ragadós réteget. Ráadásul remek, frissítő, sárgadinnye illata van.