Pull&Bear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagy.nora901015, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok

A Buddy vonzó és dinamikus, melyet az egzotikus fűszerek és fák adnak, merész és erőteljes karakterekhez illő illat. A fejillat citrusos, majd később gyöngyvirágos, kiegészítve ámbrával, pézsmával és szantálfával.

Oeminoemi

2018. január 29.

Férfi naptej illat. Nem leltem semerre az összetevőit, de az én orromnak egy fás, kókuszos szellőcske ami egyszerre édes és sós, fásan krémesen meleg ugyanakkor hűvös. A flaskájának a színe jól eltalálta az illat hangulatát. Nyárra tökéletes, szaladgálós parfüm. Fenyőerdő, sós levegő, forró homok illata keveredik egy finom testápoló krém illatával. Tisztaság, ápoltság, se több se kevesebb, női bőrön is szuperül működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

jean baptiste

2014. szeptember 18.

Isteni illat! Valóban egyedi, de fél óránként fújhatod újra. Sajnos nem valami intenzív. pár óra alatt teljesen elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.