Pull&Bear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Daniella11, Módosítva: 2013. december 3.

Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok

Unisex illat.

"Gondtalan, ártatlan, fiatalos"

Fejillat: Friss zöld levél

Szívillat: narancsvirág, virágcsokor

Alapillat: Pézsma, növényi jegyekkel

Daniella11

2013. november 25.

Nagyon friss illat, a boltban elgondolkodtam, mert a férfi és a női parfümökön túl egy külön polcra tették, és esőre nem tudtam eldönteni, hogy hova is tartozik. De aztán némi hezitálás után úgy döntöttem, hogyha nekem tetszik, megveszem, még ha férfi kategóriájú is. Nem bántam meg, szeretem a zöld illatokat, és rajtam tartós is. Utána a neten láttam, hogy a gyártó szerint is uniszex a besorolása.
Egy márkásabb parfüm koppintása lehet egyébként, mert nagyon emlékeztet valamire, de nem tudom beazonosítani.
Mindenesetre én szeretem magamon, kicsit narancsos, elég erős, és nekem szinte parfüm tartósságú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.