Pull&Bear

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Thirteen, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok

BRebi

2019. december 13.

Szerintem szörnyű az illata. Magamra fújva olyan, mintha egy nyilvános wc-ben jártam volna, es pár percen belül el is illan a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

senskin

2017. július 18.

Szerintem is egy kellemes , finom nőies parfüm lett. Simán ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Szerintem is egy kellemes , finom nőies parfüm lett. Simán ajánlom. :)

ffanny

2017. április 23.

Imádom, nagyon jo az illata szerintem. Viszonylag tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Imádom, nagyon jo az illata szerintem. Viszonylag tartós .

pbiankoc

2017. április 5.

Nekem a bordó változat van meg, és imádom! Most egy időre megtaláltam a parfümöm, az biztos. És tartós az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.