Pull&Bear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2013. december 17.

Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

dalmusz9

2015. október 5.

Finom illat, de abszolut atlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Finom illat, de abszolut atlagos.

Lina14

2013. december 15.

a boltban megszaglásztam, és nagy kellemes, édeskés illata van :) mindennapi kategóriába tudnám sorolni, de mégsem túl hagyományos, és tartós is :) amint lehet, meg fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.