Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Puma Animagical Woman illatával.

CsinCsilla

2020. május 5.

10 évvel ezelőtt ezt használtam napi szinten, emlékszem mennyire imádtam az illatát. Az akkori barátom is szerette rajtam, egyszerű gyümölcsös illat volt, és sokáig elég volt egy üveggel. Ma már nem használnám, de az emlékek miatt, szívesen megszagolnám újra mert ehhez az illathoz kötődik az első komoly párkapcsolatom 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Judit1219

2014. június 17.

boltban nagyon megtetszett az illata, és volt rá akciós kuponom, így megvettem 50%osan, és jól is tettem, mert nem tartós:( más parfümnél 1 órán keresztül minimum érzem az illatá, ez viszont... fújás után örülök, ha 15 perc múlva érzek valamit :/ de nyári frissítőnek kiváló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 17.