Puma

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: bergamot, zöld jegyek, lime,

Szívjegyek: rozmaring, levendula, geranium,

Alapjegyek: ámbra, cédrus, guaiac fa.

Ár: 6000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 60/55, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Blackxentric

2016. december 4.

Két éve karácsonyra vettem egy 20 ml-s üvegcsével a páromnak. Nagyon szereti a Puma márkát, ezért gondoltam, legyen egy Puma parfümje. Nekem nagyon tetszik rajta az illata, illik hozzá. Sajnos ő nem nagy parfüm használó, max. akkor használja mikor szólok neki. Részemről öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

purplerainbow

2014. szeptember 9.

A barátomat leptem meg vele születésnapja alkalmából. Édesebb illatot kerestem, mindketten azt szeretjük, és ezt ajánlotta az eladó. Nekem nagyon megtetszett, szerencsére a barátomnak is, azóta is használja. :) Ráadásul nagyon jó akciók szoktak lenni a Puma parfümökön. A Hugo Boss Hugo illata utána ez a másik kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Dana1983

2014. augusztus 20.

A vőlegényemnek akartam parfümöt venni. A boltban egymás mellett sorakoztak a Pumás üvegcsék, már rákészültem, hogy végig kell szagolgatnom mindet. Szerencsére ezt próbáltam ki elsőnek és egyből meg is vettem. Nagyon jó illata van (nekem a legtöbb férfi parfüm nem tetszik), tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Laci

2013. július 3.

Nagyon tetszik, az az éreztem már valahol, valakin, de akkor is tetszett kategória. Az üzletben a nagy szagorgia közepette nem igazán éreztem kellemesnek, de friss levegőre érve határozottan impozáns, optimizmust, lazaságot, frissességet sugárzó orientális. Bármelyik évszakban bevethető. Ez a jószág beugorhatna a kosaramba bármikor. Van az a vicc, eszembe jutott: Idésápám, há mikó vész nékém olyán páolót, ámin így ugrik a jószág??? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Joe38

2013. július 2.

A próbafújáson túl vagyok.Szerintem nagyszerű illat!Nekem egy kicsit feldereng a hátérben az "Independence" aromája,merthogy nem vagyok egy nagy "Pumás",de az véletlenül tetszett nekem és többször is megvettem annak idején.
Ezt nagyon eltalálták!Fiatalos,dinamikus,sportos illat.Remekül passzolnak az összetevők benne.Eddig tartott a fényezés.Viszont, amiért a teljes pontszámból mégis le kell húzzak egyet, mert nem igazán tetszik, az az ára!
Ezért az árért már "komoly nevek"sikítoznak a polcról ,hogy engem vegyél meg-engem vegyél meg..........és akár hogy is, szerintem a Puma még mindig inkább a fiatalabb korosztály kísérője a tornaöltözőkben nap mint nap és nem pedig a szórakozóhelyek divatillata, amire az ára után következtetni lehet!Elnézést a piszkos anyagiakért,ettől függetlenül ez egy szenzációs új illat!
Én azt hiszem beérem a dezodorjával,amit mindenképpen meg fogok venni a jövőben.............
Aki teheti próbálja ki!
Update:Ma voltam a Váci utcai Müllerbe és örömmel láttam,hogy le van akciózva...........
Úgyhogy legurult egy pár százas az árából, ezért javítanom kell magam és azt kell mondjam most már barátibb áron is hozzá lehet jutni,amit mindenképp pozitívnak vélek!
Csak így tovább..............

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 2.

Aki teheti próbálja ki!
Csak így tovább..............