Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Forest, Módosítva: 2013. október 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Forest

2013. október 17.

Egyik karácsonyra kaptam. Illedelmesen örültem neki, de félve kentem magamra. Úgy gondoltam a Puma inkább illat szakértő, nem érthet a testápolóhoz.
Kellemesen csalódtam viszont, életem legjobb testápolója. Könnyű krém, nem hagy zsíros érzést, a bőröm húzódását megszünteti, úgy, hogy a következő fürdés után is megmarad a hatása, nem kell folyton új kenni, hogy működjön. Csak krémben van meg, parfümben nincs, viszont így az illathoz a nyugodt romantikus esték kötödnek. Kellemes, nem hivalkodó illat. A Párom is imádja. 2x is újravásároltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.