Pupa

Ár:   5050 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. június 11.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Kompakt matt bronzosító púder SPF 15 fényvédelemmel.
Könnyű és egyszerűen árnyalható textúrája selymessé és simává teszi a bőrt.

2 változatban kapható.

peachyglow

2020. április 23.

Szuper bronzosító, összekeverve és külön-külön is használtam már a színeket évszaktól függően, nagyon praktikus szerintem. Az ára miatt kicsit tovább gondolkoztam, hogy megvegyem-e, de 4 árnyalat, elég tartós a bőrömön, sokáig elég lesz.

Update: még mindig nyúzom, már sokkal bátrabban használom mint az elején. Arra azért ra kellett jönnöm, hogy nem a tartósság csúcsa, de ez volt az első bronzosítóm, kedves a szívemnek. Piros pont a csomagolásnak, milliószor leejtettem már, de kutya baja a terméknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

zsibritagnes

2018. december 13.

Az eladó lány rábeszélt erre a 4es pakkra, ami igazából nekem nem annyira felel meg, mert sosem vagyok annyira barna, hogy a vilgágosabb kiszerelésből az alsó kettőt használjam. Emiatt kicsit megbántam, hogy megvettem, főleg ennyiért, pedig a felső két szín nagyon szép, tartós és jól lehet vele dolgozni. Azt hiszem ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Krinyoka

2017. szeptember 6.

Eddig minden szuper volt amit próbáltam a Pupától. Ez a bronzosító is szuper szerintem.A világosabb árnyalatot vettem meg, a pupa saját dual fibre ecsetével használom, így a kettő szuper eredményt produkál:) Csak ajánlani tudom. Updatelek majd:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

movedtoaustria

2017. április 28.

Eddig amit kipróbaltam vagy megvettem a Pupától nem okozott csalódást. Ezert is szeretem, hogy mindent ki lehet az üzleteikben próbálni, mégis biztos, hogy még fel nem bontott terméket viszem haza. Az ecseteiktől nem vagyok elájulva, de abból nem szenvedek hiányt. Az eladók többnyire segítőkészek és kedvesek.
A púderről: gyönyörű, pugmentált azínek, közepesen erős tartósság. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

A púderről: gyönyörű, pugmentált azínek, közepesen erős tartósság. Szeretem.