Pupa

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. április 7.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Ecset a kompakt, égetett és por szemhéjpúder felhordására és árnyékolására

• Kifejezetten a kompakt, égetett és por állagú szemhéjpúder egész mozgó szemhéjra való felvitelére és a fix szemhéj felé történő árnyékolására.
  • A 100% természetes cobolyszőr és a lekerekített vég megkönnyítik a szemhéjfesték felvitelét.
  • Teljes mértékben Olaszországban, kézzel készült.
  • Klinikailag tesztelt.

mikkamakka75

2019. március 12.

Ritkàn tudnak ràbeszélni valaminek a megvàsàrlására, ha nem kimondottan azért mentem be egy üzletbe, de kivételesen hagytam az eladó kislàny kedves és egyàltalàn nem tolakodó unszolásànak és megvettem ezt az ecsetet. Szemhéj alapot gondoltam felhordani vele, de az nekem jobban esik ujjal.. aztàn kipróbàltam alsó szemhéjra és azóta elvàlaszthatatlanok vagyunk. Felső mozgón is szuper, satírozni is tudok vele, végső esetben mélyitőben is lehet vele dolgozni, de arra nekem jobb a kúpecset. Szépen leadja az összes port, könnyen tisztìtható, nem hullik, nem deformàlódik. Teljesen elegedett vagyok vele..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 12.

barbigirl21

2018. június 1.

Tökéletes ecset, nem csak szépen fel lehet vele "tapogatni" a szemhéjpúdert, de ha epp blender ecset nincs kéznél, el is lehet vele óvatosan satírozni. Eddig főleg a márka termékeivel használtam együtt, elégedett vagyok vele :) Néha maradok az applikátornál, mert mégis csak gyorsabbnak találom, de alkalmi sminkek esetén csak ez után nyúlok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 19.

Cobolyszőrből, kézzel készült - hát akkor már rossz nem lehet! Persze hogy nem az, sőt, egy remek kis ecset, és még csak egy értékelése van???
Érdemes kipróbálni a PUPA ecseteit, nagyon jók, és akciósan még az áruk sem elviselhetetlen, főleg nem azért a minőségért, amit nyújtanak.
A csomagolásuk is remek, utazáshoz pedig kifejezetten praktikus a műanyag védőtasakja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 19.

Acetaldehid

2016. december 22.

Az egyik eladóhölgy beszélt rá erre az ecsetre, ugyanis praktikus és bármilyen szemsminket lehet vele nagyjából csinálni. Első ecsetnek ez a legjobb, azóta már sok másfélére is szert tettem, de ez a kedvencem. Puha, nagyon tartós, elég festéket vesz fel, könnyű tisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.