Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Színezett hidratáló BB krém és bronzosító

Hidratál, egységesít, kisimít és tökéletesít. Természetesen napbarnítottá és ragyogóvá varázsolja a bőrt
SPF 20 fényvédelemmel véd az UV sugaraktól. Olajmentes, nem komedogén.

2 árnyalatban kapható

Deep1982

2018. február 21.

Sok bb krémet elfogyasztottam már,mire őt megtaláltam. :)
Nagyon jó kis kence,majdnem olyan jó a fedése is mint egy alapozónak.Viszont nekem az alapozóktól olyan mintha nem kapna levegőt a bőröm,nem bírja az arcom,ragad,olyan mintha egy második bőrréteg lenne.Mióta őt használom,nincs ilyen problémám.
Nincs maszkhatás,tök mindegy,hogy hogy kened el.Illata kiváló.
Valóban napbarnított hatást lehet vele elérni.
Én nem tapasztaltam fényesedést,még 8 óra múlva sem,pedig zsíros bőrű vagyok.
Biztos újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Sok bb krémet elfogyasztottam már,mire őt megtaláltam. :)
Nincs maszkhatás,tök mindegy,hogy hogy kened el.Illata kiváló.
Valóban napbarnított hatást lehet vele elérni.
Én nem tapasztaltam fényesedést,még 8 óra múlva sem,pedig zsíros bőrű vagyok.
Biztos újra veszem majd.

VpontAncsa

2016. április 16.

Én szeretem. Mindent tud,amit szerintem 1 BB-nek tudnia kell. És az illata is jó. Több órán át nem fed,és kicsit átfényesedik,de mivel nem alapozó,hanem BB,ezért ezt nem lehet talán felróni neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.