Pupa

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Szem- és ajaksmink készlet

Puha textúrájú, pigmentált és könnyen árnyalható kompakt szemhéjfestékek. A szem alapozó ideális alapot képez számukra és fokozza tapadásukat.
A csillogó rúzsok határozott és fényes hatást, míg a telt színű matt rúzsok szofisztikált bársonyos hatást kölcsönöznek az ajkaknak. A szuper fényes szájfény kiemeli az ajkak méretét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

angyalka1225

2020. február 27.

Nahát, senki nem írt róla véleményt? :) Pedig nem csak hogy szuper cuki, a belbecs is igényes. Nekem a piros madárka van meg, nagyon tetszenek a szemre és ajakra való színei is, ráadásul tartósak. Meglepett, mikor evés-ivás után még mindig rajta volt a rúzs, csak minimálisan vesztett a színéből, azt se gagyi módon, ami elég hasznos tulajdonság az élénk színeknél. Nem merem annyiszor magammal hurcolni, mint szeretném, mert félek, hogy kipogyog a festék -ahogy eddig kb. minden palettámnál-, de előbb-utóbb azt is tesztelni fogom, ha már fogyásnak indult. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.