Pupa

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   28,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avorosafonya, Módosítva: 2020. június 19.

Kiszerelés:   28,7 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• A korrektor csökkenti a bőr apró esztétikai hibáit, a krém állagú arcpirosító természetes hatást kölcsönöz az arcnak, míg a kompakt arcpirosító megrajzolja azt.
  • A krém állagú highlighter értékes fénypontokat hoz létre, a kompakt állagú tiszta fény hatást kölcsönöz.
  • Puha textúrájú, pigmentált és könnyen árnyalható kompakt szemhéjfestékek, melyek modulálható eredményt és egyedi külső létrehozását teszik lehetővé.
  • A szem primer ideális alap számukra és fokozza tapadásukat, míg a szemceruza megrajzolja a tekintetet, mélységet kölcsönözve neki.
  • A csillogó rúzsok határozott és fényes hatást kölcsönöznek, az olvadó textúrájú klasszikus rúzsok hibátlan színbe öltöztetik az ajkakat, míg a matt rúzsok szofisztikált bársonyos hatást kölcsönöznek nekik.
  • A szuper fényes szájfény kiemeli az ajkak méretét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia