Pupa

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   17,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2021. április 26.

Kiszerelés:   17,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Minden egyben paletta a tökéletesen napbarnított és szuper fényes hatású arcszínért.

• Bronzosító púder: természetes, ragyogó hatású barnaságot kölcsönöz.
  • Kontúrozó púder: megrajzolja az arcvonásokat és kiegyensúlyozza az arc méreteit.
  • Bársonyos megvilágító: a bronzosító púderhez keverve ragyogó hatást kölcsönöz az arcnak.
  • Fémes megvilágító: „fémes fénypontokat” hoz létre az arc kiemelkedő részein.
  • Ultra csillogó megvilágító: önmagában vagy a fémes megvilágítóra felvitt rétegben csillogó hatást hoz létre az arc kiemelkedő részein.

3 árnyalatban kapható

MLotti

2019. október 29.

Jó kis összeállítás. Szeretem, hogy bronzosító, kontúr és highlight is egy palettán belül van. Gyönyörűen pigmentált színek, még a legvilágosabb színösszeállításban is óvatosan kell vele bánni. 2 fájdalmam van ezzel az arc palettával kapcsolatban. Az egyik, hogy a 2 pici tégelyben lévő highlight termék tényleg annyira szuper fényes, hogy azt én maximum fesztiválra tudom elképzelni. Egyébként ezeket szemzugba, esetleg alkalmi sminkhez mozgó szemhéjra szoktam felvinni. A másik apróság, hogy a bronzosító termékeknél, építés esetén vélek egy narancssárga altónust felfedezni, ami számomra zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.