Pupa

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. április 6.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

• Az arc kisebb részeire tökéletes ecset, ideális választás folyékony, kompakt és krémes korrektorok felviteléhez.
  • Lapos formája és innovatív, rugalmas szintetikus sörtéi könnyű, csíkmentes felvitelt tesznek lehetővé.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

ÚJ Pupa Concealer Eye Brush
Ár: 1900 , Eladó: daliah
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: utalás után posta vagy Foxpost

Naschkatze

2018. február 14.

Nagyon jó minőségű korrektor ecset, nekem egyaránt bevált folyékony és krémes korrektorral is. Csíkmentesen lehet vele dolgozni az arc minden területén, gyönyörű és egyenletes a végeredmény. Kellően tömör és stabil, de nem túl kemény, formája illeszkedik a szem alatti területhez is. Mac Paint Pot szemhéjbázist is ezzel vittem fel, hibátlanul teljesített. Összehasonlítva más korrektor ecsettel is a legjobbak között van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Joaninha

2016. december 22.

Még viszonylag friss a kapcsolatunk, de nagyon szeretem őt. Van egy ecsetes korrektorom, de képtelen vagyok azzal eldolgozni a folyékony krémet, szóval a saját ecsetével csak felhelyeztem eddig a szemem alá a korrektort és aztán ujjbeggyel dolgoztam el egészen idáig. Nagyon szépen lehet ezzel az ecsettel dolgozni, pont jó méretű a feje és sokkal természetesebb hatást eredményez. Nagyon jó minőségű, nem hullik a szőre és könnyű tisztítani. Kipróbáltam hogyan működik krémesebb korrektorral együtt, de azt csak maszatolja, bár szerintem ez nem az ecset hibája, hanem egész egyszerűen a krémesebb állagú korrektorokat vagy camouflage-okat szivaccsal célszerű fevinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.