Pupa

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BlueBunny, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2016-os tavaszi/nyári limitált kiadás

Öt magas pigmenttartalmú kompakt  szemhéjpúder, mely azonnal tiszta és ragyogó színt kölcsönöz a szemhéjnak.  A selymesen krémes textúra könnyen árnyékolható és krémes érzést kelt a szemhéjon, mintha “folyékony port” viselnél. Kettős applikátorral.

Bőrgyógyáaszatilag tesztelt. Parabén mentes.

2 változatban kapható: 001-Sweet Romance és 002- Spring Apricot

Anheszenamon

2019. július 3.

Aranyos kis kompakt paletta szép színekkel, de lehet élni nélküle. Semmi kiemelkedő, ráadásul nem tartalmaz matt színt, így számomra mindig kell mellé másik paletta vagy monó szemhéjpúder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

fanniblue

2017. április 24.

Nagyon jó kis paletta, gyönyörű halvány színekkel (01-es változat). A pezsgő színek nagyon szépek, a rózsaszínes barackos is, habár rá kell menjek egy erősebb barack színnel is, hogy intenzív legyen, mert ez nálam csak barackos fényt ad inkább. Nagyon kellemes, harmonikus nappali sminkek elkészítéséhez tudom ajánlani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

szybylla

2016. november 19.

A karácsonyi leárazáson jutottam hozzá féláron, így nem volt ennyire húzós az ára, 2500 Ft-ért pedig megérte. A színek csodálatosak, selymes árnyalatúak. A szemalapra felvíve ilyen fényes árnyalatot vesznek, mintha egy fólia lenne a szemeden, de csak szín szempontjából. A 002-es barackosabb árnyalatokkal rendelkezem. Azt hittem hogy a barack szint középen nem is igazán fogom tudni használni de rácáfolt. Tartóssága is egész jó, de sminkkalappal is beült egy kicsit a zugokba nap végére. Ezt leszámítva egész jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Pinkie28

2016. augusztus 11.

A 001-es árnyalatot vettem meg. Ez egy álom. Féláron sikerült beszereznem, totál megérte. Reggel 7-kor felraktam, most 22.00-kor ugyanúgy néz ki mint reggel. Némelyik MAC színemet is kenterbe veri. MAC 48-órás alappal használtam.
Egyébként nemrég szereztem be a MUR Flawless palettát is és egy az egybe olyan színei vannak felvíve, mint abból a kedvenc színhármasomnak: Universal-BarelyPink-Cheerless. Így utazáshoz is szuper lesz ez a kis PUPA paletta! Csak ajánlani tudom!!! :)))10*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

GNóri

2016. augusztus 9.

Most akciós, így utazás előtt megvettem, hiszen praktikus és jól kihasználható, hogy kicsi, és 5 szín van benne. Mutatós kis paletta, gyönyörű, igazi nyári színekkel. A 001 világosabb, hidegebb árnyalatú, a 002 kicsivel sötétebb, melegebb (legalábbis bolti fénynél így tűnt). A pigmentáltságuk átlagos, a tartóssága is átlagos, a szuper lerobbanthatatlan Etude house szemhéjalappal is estére már összegyűlt a redőkben a festék. Volt már jobb és tartósabb palettám ebben az árkategóriában, de egynek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.