Pupa

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2017. július 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Alapozó ecset kompakt, folyékony és krémes alapozók felhordására, a hibátlan finish és a természetesen tökéletes külső érdekében.  Az innovatív Dermocura® szintetikus sörték garantálják az alapozó hibátlan felvitelét, miközben “simogatják az arcodat”.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

vombatszombat

2020. április 14.

A Pupa BB krémhez vettem, még korábban sosem használtam ecsetet az alapozóhoz vagy a BB krémhez, szivaccsal vagy kézzel dolgoztam. Én szeretem ezt az ecsetet, szépen el lehet vele dolgozni a BB krémet, ami azért picit sűrűbb is. Könnyen lehet tisztítani is az ecsetet, nekem nem hullott még belőle. Nagyon finom puha ecset, jól működik, ajánlom, ár-érték arányban szerintem remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Psychotical

2019. február 3.

Nekem nem vált be. Nem hullik, jól lehet tisztítani, de nem az igazi. Sem a stifteket, sem a folyékony alapozókat nem tudom szépen eldolgozni. A szép végeredmény érdekében még muszáj szivaccsal átmenni mindenhol, de akkor már gyorsabb és kevesebb macera eleve a nedves szivacsot használni. 3 csillag, azért mert minőségben viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

pamacska6

2018. március 12.

A marka made to last alapozojahoz ajanlotta az elado csajszi,igy hat beszereztem. Ez az rlso profi ecsetem,eddig kezzel dokgoztam el az alapozot mindig. Kicsit meg szoknom kell,de eddig meg vagyok vele elegedve:pihepuha es gyorsan lehet vele dolgozni. Kimosni is konnyu es gyors,reggeli smibk utan gyorsan kimosom es masnap reggelre a kovetkezo hasznalatra mindig megszarad. Tervezem az ecset tisztitot is megvenni a fertotlenito hatasa miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Szafffffi

2018. február 15.

Masodik Pupa ecsetem. Es szuper. Remelem nalam nem fog hullani a szőre bar en midenbol kifogom a hibasat:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Boriskajuliska

2017. augusztus 17.

Sajnos le kell hogy pontozzam:( Maga az ecset nem volt rossz, habár van jobb alapozó ecsetem kettő is, viszont pár tisztítás után durván elkezdett hullani! Nem 1-2 száll, hanem "tömegesen". Teljesen használhatatlanná vált, a a borsos árát tekintve felháborító! senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

ancsi97

2017. július 25.

Életem legjobb alapozó ecsete. Olyan puha,jó érzés vele felkenni az alapozót. Kevés mennyiséget is könnyen eldolgoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

kutasvirag

2017. január 4.

Nagyon puha egy ecset, nem hullik, és nagyon könnyű vele dolgozni. Nem tűnik el benne az alapozó. Nagyon könnyen és szépen lehet vele dolgozni, természetes hatású alapozást lehet elérni vele. Én korrektor eldolgozására, és kontúrozásra is használom néha, abszolút teli találat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

ursuska

2016. október 26.

Első profibb ecsetem (és alapozó ecsetem) és imádom! Kellet idő még kitapasztaltam, mennyi alapozó elég számomra, de nagyon szeretem használni.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Csillagpor123

2016. október 24.

Nagyon szuper minőségi ecsetről van szó! Én szülinapi kedvezménnyel vettem még nyár előtt, így hihetetlenül jó vételnek tartom:) Május óta rendszeresen használom, egy szőr sem jött még ki belőle! Nagyon puha, még szem alá is! Így én a szem alatti korrektort is ezzel szoktam eldolgozni. Lehet, hogy jövőre veszek belőle még egyet! :D Én ütögető mozdulattal felviszem az alapozómat, és utána szépen körkörös mozdulatokkal eldolgozom. A hatása szuper természetes.
Sajnos van egy ici-pici hibája a terméknek - gondolom minden hasonló duo fiber ecsetnek! - Nagyon gyorsan koszolódik, két- maximum három naponta muszáj kimosnom! Szerencsére ecset gyűjtőként nincs gondom a száradásának kivárásával :D:D:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

B.Enci

2016. június 17.

Itt vásároltam meg, és nagyon- nagyon szeretem! Sok ecsetet próbáltam ki, de ez mindet felülmúlja!! :) krémes pirosító felviteléhez is kitűnő, ha lehetne 6 csillagot adnék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.