Pupa

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tartós kompakt matt bronzosító púder

A Bronze&Stay pigmentek tökéletes tapadnak és aranybarnává, egyenletessé teszik a bőrt.

4 árnyalatban kapható

szviki960127

2021. március 17.

Szuper kialakítás . 30 g-os kiszerelés és hihetetlen ára van ,nagyon olcsó. Extrém pigmentált és nagyon jó vele dolgozni ,biztosak lehettek benne ,hogy 1 évig biztos elég lesz . Ami plusz ,hogy annyira gyönyörű ,hatalmas tükörrel kialakítva , mikor elsőnek megláttam a rendelésem , elájultam a gyönyörtől. Mindenképp megéri beruházni egy ilyenre .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.