Pupa

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Ecset a kompakt, égetett és por szemhéjpúder árnyékolására

• Kifejezetten a kompakt, égetett és por állagú szemhéjfestékek nagy, természetes mozdulatokkal történő árnyékolására.
  • A kúpos és kompakt forma segít a szem formájának tökéletes követésében.
  • A különösen hajlékony, 100%-ban természetes kecskeszőr könnyű, foltmentes felvitelt biztosít.
  • Teljes mértékben Olaszországban, kézzel készült.
  • Klinikailag tesztelt.

Ár: 2.800,- Ft , Eladó: Animi
Állapot: Újszerű, alig használt, Helyszín: Solymár / Budapest, fizetés: Posta, Foxpost előre utalás után vagy személyes átvétel (Solymár, Budapest)

2019. december 2.

Csodálatos ecset,imádom.Szépen lehet vele satírozni,gyönyörű vele az eredmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

felhasznaloinev

2017. december 16.

Kínomban vettem meg ezt az ecsetet, mert nagyon kellett valami, a drogériás ecsetekkel meg elég sokszor megszívtam már. Azóta vettem már több márkától is blending ecsetet, de valahogy ez maradt a kedvencem. Szóval ez tényleg nagyon jó kis cucc, sikerül vele úgy, és oda satírozni, ahogy szeretném, és nagyon szép a végeredmény. Tízcsillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Naschkatze

2017. február 19.

Számomra ez a TÖKÉLETES satírozó ecset. Nemrég kezdtem el kísérletezni a szemhéjárnyékolással, s elég nehezemre esett elsajátítani a füstösítő technikát, többféle ecsettel próbálkoztam. Viszonylag kis- és rejtett szemem van, így akármilyen ecset nem jó rá. A Pupa blending brush meghozta az áttörést. Először sokalltam az árát, most viszont azon gondolkodom, hogy veszek belőle egy másodikat is. Kiválóan formatartó, nem túl kemény, nem túl puha, picit lapított ami segít célzottam satírozni. Nem hullik a szőre, kiváló minőség. 6 csillagos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

tugabi

2017. január 4.

Nagyon kis finom történet, szép eredményt tudok vele elérni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 4.

Nagyon kis finom történet, szép eredményt tudok vele elérni!

roniela

2016. november 5.

Régóta szemeztem ezzel az ecsettel, akció keretében nem is vészes az ára, mivel egy nagyon könnyen kezelhető must-have darabhoz sikerült hozzájutnom. Nem is tudom lehetséges-e rosszul használni ezt az ecsetet, valószínűleg nem, mindig tökéletes a végeredmény különösebb erőfeszítés nélkül, én úgy érzem nem is csinálok semmit, csak az ecset... Szépen is lehet tisztítani szerencsére. Mindennap használom, és egyelőre jól is bírja, szokásos Pupa minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

julcs

2016. szeptember 13.

Tökéletes ecset, nagyon szépen, precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Tökéletes ecset, nagyon szépen, precízen lehet vele dolgozni.

MsKors

2016. augusztus 10.

Ezt az ecsetet nem terveztem megvenni, de így jött ki.
Először a másik szemre való ecsetet néztem ki de az eladólány rábeszélt erre. Mindig hallgatok Rájuk, mert mindig marhajó tippeket adnak, én hiszek nekik. Most is jól döntöttem, egy nagyon jól használható, jó minőségű ecset tulajdonosa lettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Ezt az ecsetet nem terveztem megvenni, de így jött ki.

ancsyka88

2016. június 27.

Tökéletes ecset satírozáshoz és egyben szín felviteléhez. A MAC 217-es jóval olcsóbb, de ugyanolyan jó verziója. Abszolút must have. Gondolkozom, hogy beszerzek belőle még egyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Carnageous

2015. november 22.

Tökéletes ecset satírozáshoz és a tekintet kiemeléséhez. Puha, könnyen tisztítható és nem hullik. Az ára is nagyon baráti, főleg akcióval. Nekem megkönnyítette az életem, hiszen eléggé szemhéjpúder mániás vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

Tvylvis

2015. október 18.

Két hónapja vettem ezt az ecsetet, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha ismét a márkabolt közelében járok, veszek még egyet. Minősége szerintem nagyon jó, kellően puha a satírozáshoz, de azért van tartása is. Mivel nem teljesen kerek, hanem oldalt picit lapított (remélem, érthetően írom), jól használható magának a szemhéjfestéknek a felvitelére is. Utána pedig jöhet a satírozás. Én ezt főleg utazáskor szeretem, jó multifunkcionális cucc. Kipróbáltam már szem alatt korrektor eloszlatására is, arra is kifejezetten jó (ezért akarok még venni). Többször mostam már, könnyen tisztítható, tartja a formáját, nem hullik. Egészen szép fehér is maradt eddig. Ár-érték arányban szerintem nagyon-nagyon jó termék, így megkapja tőlem az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.