Pupa

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Ecset a szem körvonalazására ceruzával, szemhéjtussal vagy szemhéjpúderrel. Szemöldökre is alkalmas

• A szemhéjpúderek és szemhéjceruzák precíz árnyékolására a fix és mozgó szemhéj között és a felső és alsó vízvonal mentén.
  • A 100%-ban természetes cobolyszőr és a lekerekített, kompakt forma maximális pontosságot biztosít.
  • Teljes mértékben Olaszországban, kézzel készült.
  • Klinikailag tesztelt.

2019. december 2.

Szeretem ezt az ecsetet,mióta megvan satírozom a szemceruzát össze-vissza alul-felül.A mélyítővonalba is precízen fel lehet vinni a festéket.Nagyon szép eredményt ad,elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Naschkatze

2018. február 14.

Multifunkciós termék, egyaránt működik a szempillatőben, a szemhéj belső és külső részén, valamint a mélyítővonalban is. Kicsi/rejtett szem esetén különösen jól jöhet a külső V-ben való satírozáshoz, mivel kis fejjel rendelkezik, s célzottan lehet felvinni a legsötétebb szemhéjfestéket a hangsúlyozni kívánt területre. Véleményem szerint túlárazott, hasonló árkategóriában szerintem van jobb is ebből a típusú ecsetből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.