Pupa

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. november 20.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális összetétele tartalmaz Inkamogyoró-olajat, más néven Sacha Inchi Olajat és revitalizáló hatású E-vitamint, melyek élénkké teszik a színt és hidratálják a körömágybőrt, Illóanyagokat a gyors száradáshoz, rendkívül alacsony molekulasúlyú szilikonokat, melyek fokozzák a tartósságot.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NovakneViki

2020. november 16.

A kedvenc szárító cseppemet (bourjois instant dry) megszüntette az adott márka, így keresgélésbe kezdtem, hogy melyik márkának van még száradást gyorsító készítménye.

Ezt látván elsőre szkeptikus voltam, hogy csak a sajátmárkás Pupa lakkokkal fog működni, de szerencsére nem, az általam használt körömlakkokkal, gél hatású körömlakkokkal működik. Természetesen több rétegnél többször érdemes csepegtetni.
Ami még nagyon szimpatikus, hogy normál áron fele annyi, mint a régi kedvencem.
Nagyon remélem, hogy ezt most nem szüntetik meg, mert jelenleg nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 16.

Ami még nagyon szimpatikus, hogy normál áron fele annyi, mint a régi kedvencem.
Nagyon remélem, hogy ezt most nem szüntetik meg, mert jelenleg nagyon tetszik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil