Pupa

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CataKatinka, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Égetett ragyogásfokozó arcra

Egy csodaszép highlighter, mely 4 magában vagy vegyesen használható árnyalatot rejt. Tökéletes az új make up trend, a strobing-hatás kialakításához, mely elképesztő fénypontokkal emeli ki az arc magas pontjait. A különleges égetett eljárás megfoghatatlanná, érzékivé és selymessé teszi a textúrát. Négy elegánsan válogatott árnyalat egy hullámzó és harmonikus dizájn ölelésében.

Nőies kiszerelés tükörrel, melyet bárhová magaddal vihetsz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes. Illatanyagmentes.

3árnyalatban kapható

ayse

2017. március 17.

Gyönyörű fényes highlighter.igenyes a csomagolasa.a szinek varialhatóak..a mac highlighteremet kiütötte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 17.

Wikike79

2016. augusztus 23.

Gyönyörű termék, nagyon szép a csillogása. Pupa rajongó lettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Gyönyörű termék, nagyon szép a csillogása. Pupa rajongó lettem!

roniela

2016. július 20.

Teljesen megszállotja lettem a Pupa highlightereknek, nagyon imádom őket, nyáron a mindennapos sminkem része, hogy teszek az arccsontomra, a szemöldököm alá és fölé egy keveset. Nagyon jó inspirációkat lehet meríteni Instagramról, én is annak hatására kezdtem el bátran használni a highlightreket különböző árnyalatokban, és a Pupa highlighterben is az abszolút nyerő márka nálam. Most már 30%-os akcióban kapható, így az ára is sokkal kedvezőbb, kb 3500Ft-ért vettem, és teljesen meg vagyok elégedve a tartósságával, pigmentáltságával. És hát úgy tűnik, jó sokáig elég is lesz ez a kiszerelés. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

CataKatinka

2016. június 6.

A rosegold árnyalat van meg, amiért 4 különböző részből áll , a lehetőségek sokaságát rejti magában- ha a felső részbe érintem az ecsetet rózsaszínes- de az aranyos barackos árnyalatot is el lehet vele érni. a fénye gyönyörű, a csillámok nem túl nagyok és nekem elég tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.