Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernzsu, Módosítva: 2016. május 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Páratlanul érzéki textúrájú folyékony ajakrúzs!

• Ez a könnyű és finom ajakrúzs hosszú ideig tökéletesen tapad az ajkakra, mély színhatást és bársonyos-matt finish-t keltve.
  • Az innovatív folyékony formula és a modern flokkolt applikátor precíz felvitelt tesz lehetővé a tökéletesen megrajzolt ajkak érdekében.

20 színben kapható

Pupa I'm Matt Lip Fluid 012-es árnyalat új, bontalan
Ár: 1000 , Eladó: manobeka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki átutalással , postán maradó levélként, vagy Foxpost
9db sminkcsomag egyben 2500ft
Ár: 2500 , Eladó: peppi
Állapot: uj vagy kiprobalt , Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
d.anett89

2020. január 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá,pláne h ajándékba kaptam egy boxba de nekem nem vált be. Össze csomositotta a pilláimat, abszolút nem tartós. Ennyi pénzt amennyibe kerül nem.adnék érte,sőt nem.is vennem.meg ezek után. Nekem csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

ngsrr

2020. január 5.

Nude szinben vettem 2600 ftert akciosan, nem annyira tartos, kicsit szarit is de a szint imadom, tokeletes arnyalat. Ennel tobbet nem adnek azert erte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Pinklemonade

2019. december 28.

Nude árnyalatom van belőle és nem vagyok vele annyira nagyon megelégedve. Nem nagyon tartós és az állaga sem perfekt. Olcsóbban talán megvenném, de ennyit nem adnék ki érte újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

saniko0093

2019. december 11.

Nagyon szép színei vannak, telt, pigmentált rúzs. Sajnos nálam a tartósság az egyik fő szempont, mivel hétköznapi rúzsozó vagyok, egész napra, munkába. Hát ezt maximum színházba fogom felkenni, mert sem az ivást, sem az evést nem bírja egyáltalán. Nem szárad meg, végig krémes-folyékony marad. Akkor már inkább a pupa krémes rúzsaira szavazok, azokat sokkal kellemesebb viselni. Az illatát sem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

StellaStar95

2019. november 25.

Hagytam magam rábeszélni a vásárlásra, a kissé borsos ára ellenére is. Igen, vannak drágább rúzsok, de többnyire indokoltan drágák, mert tudnak is valamit.
Nagyon szép, telt színe van, ez fogott meg benne, az eladónő készségesen be is mutatta a terméket. Első használatnál azonban kiderült, hogy hiába a szép szín, ha a rúzs egyáltalán nem tartós :( egy "óvatosabb" ivás után is nyomot hagy a poháron, ráadásul nekem el is kenődött az arcomon. Egyáltalán nem szárad meg az ajkaimon, ami nagyon zavaró. Ennél vannak sokkal olcsóbb rúzsok is, amik viszont tovább bírják, nem kenődnek el. Többé nem veszem meg, ez pedig sajnos repül a kukába :(
A szép színére adok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

A szép színére adok két csillagot.

Nuss

2019. november 22.

Szeretem a márkának ezt a termékét, bár érdemes a használat előtt ajakradírt és ajakápolót használni, mert szárít. Nem szárad koppanósra (=nyomot hagy), és én szeretek mellé kontúrcerkát is használni.
Napközbeni evés-ivást rajtam annyira nem bírja jól (=kopik), de alapvetően szeretem használni. Nagyon széles a színskála, nekem egy piros és egy lilás van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

egeresi47

2019. október 3.

Én nem szeretem az ilyen applikátoros rúzsokat, pláne a mattokat, mert az én számat nagyon - nagyon kiszárítják. Ezt már többen is ajánlották, úgy gondoltam, kipróbálom. Hát, annyira nem szárít mint a társai, a tartoságával nincs probléma, ettem - ittam - csókolóztam, mindent bír. A színe is tökéletes, viszont én maradok a krémrúzsoknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

AudreyZrtt

2019. augusztus 25.

Bár szeretem a márkát, nekem ez a rúzs csalódás. Borzasztóan szárít, kifejezetten kényelmetlen viselni. Emellett a tartósságával is vannak kivetnivalók. Az 51es színe álom, az aplikátor is nagyon jó, de sajnos ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

fannus9

2019. július 24.

Tobb arnyalatom is van belole. (13,53 talan) egy piros es egy nude. Az illata fura bunorekfujos.. kremes nem az a hulla szarazra szarado. Sok szep szinben megtalalhato, tartossaga jo (jobb mint a drogerias). Ma mar nem hasznalom, talaltam jobb markat szamomra jobb szinekben de par eve csak ezt hordtam. Sajnos szarit es kicsit csunyan kopik a nude szinen. Aplikatora viszont nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

annabngr

2019. július 16.

elképesztő cuki a csomagolása, de sajnos annyira szárítja a számat, hogy darabokban hullik :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate