Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernzsu, Módosítva: 2016. május 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Páratlanul érzéki textúrájú folyékony ajakrúzs!

• Ez a könnyű és finom ajakrúzs hosszú ideig tökéletesen tapad az ajkakra, mély színhatást és bársonyos-matt finish-t keltve.
  • Az innovatív folyékony formula és a modern flokkolt applikátor precíz felvitelt tesz lehetővé a tökéletesen megrajzolt ajkak érdekében.

20 színben kapható

Ár: 1500 Ft / db , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: 1-2x próbált, Helyszín: Komárom, fizetés: Fizetés előre utalással, postázással
Ár: 2800 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

niCool

2020. december 29.

Az egyik kedvenc rúzsom.Nagyon jó fedése van és tartós (amennyire lehet egy rúzs tartós).Applikátorával gyorsan fel tudom kenni precízen a rúzst mindig.Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Etes

2020. augusztus 17.

Imádom. Nem szárít, tartós, gyönyörű a színe, az applikátor pedig tényleg úgy van kialakítva, hogy tökéletesen fel lehessen vinni a szájra a terméket. Sajnos nekem csak egy szín áll jól, pedig legszívesebben megvenném az összeset.
Én pont akkor vettem, amikor akciós volt, így pedig még jobban megérte. Ha elfogy, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Sinead

2020. július 29.

Nehéz érzete volt a számon, nem bírta többet pár óránál kenődés nélkül, csalódás volt, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Fehereszti

2020. június 30.

Szeretem nagyon kettő árnyalat is van belőle nekem (egy narancsos piros és egy nude), igaz azért nem tökéletes. Ami pozitívum, hogy csodajó az applikátora, nagyon szépen lehet vele dolgozni, szinte kontúrozni, szépek nagyon a színei, a legszebb nude rúzsom ez. Viszont tényleg elég száraz és nem tökéletes a tartóssága, és nem is túl szépen kopik. Azért 4*ot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

DianaR

2020. június 30.

Imádom, tényleg csak ennyit tudok írni. Minden elvárásom teljesíti, már több árnyalatban is megrendeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

reteszke

2020. június 29.

Nekem olyan szinten kiemeli a száraz részeket, hogy csücsül a nesszeszerben, lehet már kidobásra érett. Nem értem...mindenki szereti,de nekem ez pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Alabamba

2020. június 17.

Bár szép színei vannak, és valóban tartós, kiszáradt tőle a szám, de a nagyobb probléma, hogy egy éles vonal keletkezett a számon, főként a kopás során, ami nem túl esztetikus

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

szofka77

2020. május 26.

Imadom, teljes szerelem! Barsonyos pirosas voroses arnyalat van meg, szuper ar, tartos es pigmentalt, ezt jobban szeretem hasznalni mint a chanel rouge coco gloss ruzsomat. Szarit picit de 100-as hogy megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

d.anett89

2020. január 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá,pláne h ajándékba kaptam egy boxba de nekem nem vált be. Össze csomositotta a pilláimat, abszolút nem tartós. Ennyi pénzt amennyibe kerül nem.adnék érte,sőt nem.is vennem.meg ezek után. Nekem csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

ngsrr

2020. január 5.

Nude szinben vettem 2600 ftert akciosan, nem annyira tartos, kicsit szarit is de a szint imadom, tokeletes arnyalat. Ennel tobbet nem adnek azert erte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate