Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernzsu, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Ez a könnyű és finom ajakrúzs hosszú ideig tökéletesen tapad az ajkakra, mély színhatást és bársonyos-matt finish-t keltve.Az innovatív folyékony formula és a modern flokkolt applikátor precíz felvitelt tesz lehetővé a tökéletesen megrajzolt ajkak érdekében.

6 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: Abidel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta, foxpost

danyadi77

2022. február 6.

096-os szín van meg egy pinkes-rózsaszínes, hasonlít a szám színéhez. Általaban nem szeretem a folyekony matt rúzsokat, csúnyán tudnak kinézni, pláne egy elütő szín. Ez vékony rétegben alkalmazva egész szép hatású, nem szárít, tűrhetően kopik. Ivást úgy, ahogy, evést kevésbé bírja. Összességeben elégedett vagyok vele. Szeretem a Pupa szájra való termékeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 6.

ansc

2021. szeptember 27.

Jópár szín megvan ebből a lip fluidból. Főleg azért szeretem mert kicsit hígabb az állaga és vékonyabb rétegben elég kenni, így mindennapi viseletnek nagyon kényelmes. Valóban mattra szárad.
Ugyanakkor kopik elég gyorsan - bár sokkal tartósabb mint egy hagyományos rúzs - és olyankor elég csúnyán mutat. napközben javítani rajta elég macerás mert ha csak rákenek akkor egyre vastagabb és vastagabb lesz, szóval a legjobb mindig az ha letörlöm teljesen és újrakenem.
Negatívum még számomra a szaga... Fú alig tudom elviselni.. az a szerencse, hogy egész hamar elillan.
Levonok egy csillagot a szaga és a kopása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Levonok egy csillagot a szaga és a kopása miatt.

bleauwsy

2021. július 26.

Szuper tartósságú, matt, strapabíró rúzs gyönyörű színválasztékban! Evésnél visszavált folyékonyba és kenődik, úgyhogy óvatosan vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 26.

niCool

2020. december 29.

Az egyik kedvenc rúzsom.Nagyon jó fedése van és tartós (amennyire lehet egy rúzs tartós).Applikátorával gyorsan fel tudom kenni precízen a rúzst mindig.Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Etes

2020. augusztus 17.

Imádom. Nem szárít, tartós, gyönyörű a színe, az applikátor pedig tényleg úgy van kialakítva, hogy tökéletesen fel lehessen vinni a szájra a terméket. Sajnos nekem csak egy szín áll jól, pedig legszívesebben megvenném az összeset.
Én pont akkor vettem, amikor akciós volt, így pedig még jobban megérte. Ha elfogy, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Sinead

2020. július 29.

Nehéz érzete volt a számon, nem bírta többet pár óránál kenődés nélkül, csalódás volt, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Fehereszti

2020. június 30.

Szeretem nagyon kettő árnyalat is van belőle nekem (egy narancsos piros és egy nude), igaz azért nem tökéletes. Ami pozitívum, hogy csodajó az applikátora, nagyon szépen lehet vele dolgozni, szinte kontúrozni, szépek nagyon a színei, a legszebb nude rúzsom ez. Viszont tényleg elég száraz és nem tökéletes a tartóssága, és nem is túl szépen kopik. Azért 4*ot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

DianaR

2020. június 30.

Imádom, tényleg csak ennyit tudok írni. Minden elvárásom teljesíti, már több árnyalatban is megrendeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

reteszke

2020. június 29.

Nekem olyan szinten kiemeli a száraz részeket, hogy csücsül a nesszeszerben, lehet már kidobásra érett. Nem értem...mindenki szereti,de nekem ez pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Alabamba

2020. június 17.

Bár szép színei vannak, és valóban tartós, kiszáradt tőle a szám, de a nagyobb probléma, hogy egy éles vonal keletkezett a számon, főként a kopás során, ami nem túl esztetikus

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate