Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernzsu, Módosítva: 2016. május 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Páratlanul érzéki textúrájú folyékony ajakrúzs!

• Ez a könnyű és finom ajakrúzs hosszú ideig tökéletesen tapad az ajkakra, mély színhatást és bársonyos-matt finish-t keltve.
  • Az innovatív folyékony formula és a modern flokkolt applikátor precíz felvitelt tesz lehetővé a tökéletesen megrajzolt ajkak érdekében.

20 színben kapható

Ár: 2000ft , Eladó: ilyencsakegyvan
Állapot: 3*használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 3000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
AudreyZrtt

2019. augusztus 25.

Bár szeretem a márkát, nekem ez a rúzs csalódás. Borzasztóan szárít, kifejezetten kényelmetlen viselni. Emellett a tartósságával is vannak kivetnivalók. Az 51es színe álom, az aplikátor is nagyon jó, de sajnos ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

fannus9

2019. július 24.

Tobb arnyalatom is van belole. (13,53 talan) egy piros es egy nude. Az illata fura bunorekfujos.. kremes nem az a hulla szarazra szarado. Sok szep szinben megtalalhato, tartossaga jo (jobb mint a drogerias). Ma mar nem hasznalom, talaltam jobb markat szamomra jobb szinekben de par eve csak ezt hordtam. Sajnos szarit es kicsit csunyan kopik a nude szinen. Aplikatora viszont nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

annabngr

2019. július 16.

elképesztő cuki a csomagolása, de sajnos annyira szárítja a számat, hogy darabokban hullik :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

mnikc

2019. június 13.

Kovezzetek meg de nekem nem tetszik, egyaltalan nem kenyelmes viselet es szaritja a szamat , kenodik es csunyan kopik.. ilyen arban sokkal jobb minosegu termeket kapni manapsag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

dunaimano

2019. május 25.

Folyékony rúzs, ami kicsit igénybe veszi a szájat, ezért hidratáljak jól alá, viszont ezáltal tartósabb is. - Ez az ígéret hangzott el az eladó szájából, én pedig korábbi a folyékony rúzsokkal szerzett tapasztalataim alapján hittem neki. Esküvőn teszteltem, majd később egy munkanapon is. Nagyon igyekeztem hidratálni, de úgy 8 órán túl már tényleg igénybe veszi a számat. A probléma mégsem ez, hanem a tartóssága. Már a poháron is nyomot hagyott, még akkor is, ha csak vizet ittam. Az esküvői menü nem tett jót neki, csúnyán lekopott belül - ezzel hétköznap, zsíros étel mentes étkezésekkel nem volt gond. Viszont, mindkét esetben baromira figyelnem kellett. Egyrészt ennek a rúzsnak a széle folyamatosan kenődik, mászkál. Hiába baromi jó az applikátora, amivel tényleg szépen, precízen fel lehet vinni, ha a rúzs fél órán belül már nincs a helyén. Arról nem beszélve, hogy ez nem szárad meg, tehát ha hozzáér bármi a számhoz, olyan lesz. Én egy szép bordó árnyalatot vettem belőle, így folyamatosan csekkolnom kellett, hogy pl az arcom más részeire nem sikerült-e feltapogatnom (bevallom, sokkal többet fogdosom az arcom, mint amennyire tudok róla). Hát... Többet nem tervezek venni. Ez meg kb színházi rúzs lesz, esetleg néha hétköznap is próbálkozom még, rövidebb, egyszerűbb napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

flamingo25

2019. április 20.

Féláron sikerült beszereznem az 51-es Diva's Red árnyalatot. Rengeteg gyönyörű szín közül lehet választani, nehéz is volt megállnom, ne vásároljam fel a készletet :D de milyen jó, hogy nem vettem többet, mert a tartósság terén bizony nagyon gyenge.. idáig egy rúzsom se hozott abba a ciki helyzetbe, hogy a fogamon landol a nyilvánosság előtt... Kissé tovább bírja "egy helyben", ha lepúderezem az első réteget és rákenek egy másodikat, de ilyen élénk színnél alapvető elvárás, hogy ha kopik is, de legalább ott maradjon ahova eredetileg kentem. Így viszont nemhogy enni/inni de mosolyogni se merek benne és folyton ellenőrzöm..
Az applikátora viszont nagyon tetszik, pontosan lehet vele dolgozni. A formulája is jó, nem szárítja szét az ajkaimat.
Biztosan nem veszem újra, sokkal tartósabbat lehet kapni kevesebbért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Biztosan nem veszem újra, sokkal tartósabbat lehet kapni kevesebbért.

LittleSpark

2019. április 11.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, a 72es árnyalatot választottam magamnak. Nagyon jó az aplikátora, kicsit hajlított így a végével a felső ajak kontúrját is ki lehet alakítani ha nincs ceruzája az embernek. Nagyon tartós, rajtam egész nap tart. Kicsit a számat is megfogja :D 1 réteg is elég belőle, nem szárít. Egyenlőre ez az egy színem van de elég kicsi a választék a színek közül nincsenek igazán érdekes egyedi árnyalatok, legalábbis ebben a kollekcióban. Ha kevesebb rúzsom lenne biztos vennék még belőle mert maga a termék fantasztikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

zsucci93

2019. március 27.

Nekem nagyon nagyon bejött. Annyira könnyű formula, hogy nem is érzem, amikor a számon van. Tartósság téren hagy maga után kívánnivalót, ebéd után a szélek kivételével mindenhonnan eltűnik, de könnyű újra felrakni. Még egy nagy plusz amit imádoi benne: az applikátor! Egyszerűen csodálatos. Flexibilis, elég "hegyes" hogy szép vonalat lehessen vele húzni. Szóval mindent egybevetve csak azért nem rohanok hogy több színt vásároljak belőle, mert nem akarom tovább bővíteni az egyébként is nagy rúzs kollekcióm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

orebianka

2019. március 19.

Nagyon szép a színe és könnyen kezelhető. A tartósságától kicsit többet vártam, de ha lepúderezem egy zsepin keresztül akkor jól bírja és a színe továbbra is gyönyörű. Általában elég száraz az ajkam és hiába hidratálok alá/radírozok előtte, pár óra viselés után előtör a szárazság és a cserepesedés :( persze ezen lehet javítani nap közben. Az állaga egyébként száradás után is könnyen maszatolódik..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

lenizsu

2019. február 17.

A színe gyönyörű, a felkenése könnyű az aplikátora segítségével. Tartóssága nem túl magas, csúnyán kopik és iszonyúan kenődik. Nem értem a bloggerek, vloggerek által keltek hype-ot. Csak akkor használom, ha max. fél órára kell a szín az ajkaimra, de akkor is tíz percenként ellenőrzöm, hogy nem kenődött-e le a számról vagy rá a fogamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate