Pupa

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2017. március 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

A 2016-os karácsonyi kollekció része!

Tartalmaz:

• 1 aplikátor ajakra

stylo

Korcsoport: < 18
2018. december 15.

Cuki es nagyon orultem neki, mikor kaptam. Magamnak viszont csak poenbol veszek ilyesmit. Nem praktikus es profi sminket azert nem ezzel keszit az amber lanya, de nem is erre van kitalalva. Ajandeknak viszont szellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 15.

fanniblue

2017. április 24.

Minden nap jobb kedvem van reggel, amikor ránézek erre a békára. :3 Olyan hihetetlenül jópofa kis darab. Nem titkolom, én pontosan ezért vettem meg.
Annyira jó a paletta kialakítása, a kis rejtett rekeszkék az aplikátorokkal és a rúzs ecsettel, le a kalappal :)
A termékek is a megszokottan jó Pupa minőséget hozzák, az egyetlen problémám az vele, hogy csak és kizárólag visszafogott, nappali sminkek elkészítésére alkalmas. A rúzsokat, szájfényeket nagyon szeretem benne, bár sajnos nem túl tartósak.
De mindig élmény a felkelés és a készülődés reggel, úgy, hogy ott ül velem szemben a kis kincses béka az asztalon. :D A cicát is meg akarom majd venni :3
Imádom az ilyen pofás termékeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Imádom az ilyen pofás termékeket.

guccigirl

2017. február 9.

Leginkább úgy jellemezném ezt a palettát, hogy "kedves kis haszontalanság". Az arcra való részben a krémpirosító és a korrektor kifejezetten jók, bár a pirosító tartóssága azért hagy némi kívánnivalót maga után.A szemhéjpúderek nagyon porolnak, és az alappal együtt sem működnek, inkább begyűrődnek. A szájra való termékek nagyon szépek, viszont mivel a paletta egy relatíve nagy gömb, ezért ezeket maximum reggel tudja használni az ember lánya, mert szerintem senki nem visz magával egy ekkora békát, hogy a nap folyamán újra felkenje a benne található rúzst/szájfényt. A tükör, a koronába rejtett ecset és a béka hasába rejtett applikátor ötletes, de megint csak oda kanyarodunk vissza, hogy úgysem visszük magunkkal, otthon meg gondolom mindenkinek szuperebb ecsetei vannak. Emellett az otthoni használata sem annyira kényelmes - nevetséges, de - nehéz megfogni, letenni, nem esik kézre. A másik - számomra negatívuma - hogy több olyan terméket tartalmaz, amit egy átlagember nem használ a mindennapi sminkeléshez (pl: all-over, highligter), viszont egy púder mondjuk nem fért bele. Az ötletet díjazom, de mégsem lettem szerelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

zsanisu

2017. január 29.

Én is csak részben tudok nyilatkozni róla, mert csak a szemfestékeket használtam belőle eddig. A tartósságuk nagyon jó, jól kihasználható színek számomra, könnyű felkenni a szemhéjra, 8 óra munka után hazaérve is ugyanolyan, mint reggel, nem gyűlik össze sehol - imádom! Viszont sajnos a barnás színek átporolódtak a primerre, amit nagyon sajnálok - egyelőre ezt az egy hibáját fedeztem fel.
Küllemre és felszerelésre is nagyon szuper (bár az applikátorokat én nem használom, de nagyon ötletes az ajakecset elhelyezése is)! Imádom :) Nagyon cuki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Szütyő Beauty blog

2017. január 28.

Csak egy részéről tudok véleményt alkotni egyelőre - később biztos updatelek - de el kell mondanom, ameddig még elérhető leárazáson a termék, hogy gyorsan csapjon le rá aki szeretne, mert az ajakkencés részre szerintem szuper! Szinte minden reggel előkerül mostanában nálam, és bár a kinézete elég gyermeteg, és egy műanyag játéknak tűnik, de a szájfények és a rúzsok szuperek benne: pigmentáltak, szépen kenhetők és viszonylag tartósak is. Imádom, hogy a kis koronát meghúzva egy precíz, és picurka ajakecsethez jutunk, amely remekül illeszkedik az ajkakhoz, megfelelő keménységű, és szépen kenhető vele az anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.