Pupa

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2017. március 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

A 2016-os karácsonyi kollekció része!

Tartalmaz:

• 4 szemhéjfesték
  • 1 aplikátor
  • 1 ajakfény
  • 1 krém ajakrúzs

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KezdoManias

2018. május 10.

Az 5 éves kislányom - mint minden korabéli kislány - igyekszik anyát utánozni, így próbál sminkelni, sőt, időnként sminkvideót is forgat:-), pedig csak kettőt látott, szoval vigyazni kell...
A sminktáskámtól viszont próbalom távol tartani, még nem árti, miért is nem jó a vízfestèkes-zsírkrétás kevergetéshez hasonlóan beletunkolni az YSL rúzst a Shisheido szemhéjfestékbe, pedig biztos milyen szép új szín születne:-)
No, erre a problémara találtam meg a tökéletes megoldást a feher breki formajaban - cuki, vidám, nem túl erősek a színek, így könnyű nedves törlőkendővel gyorsan eltavolítani. Ő boldogan kencezik, én pedig szívroham nélkül, boldogan figyelem a lelkesedéset.
Imadjuk mindketten:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Imadjuk mindketten:-)

Lilium

2017. február 15.

Az üzletben kaptam a valentin napi akció alkalmából. Magamtól nem biztos, hogy megveszem, mert már így is úszom a sminkekben.. De persze örülök neki, nekem egy fehér brekim van meleg tónusú színekkel.
Nézzük is a szemhéjpúdereket: az étcsoki színű egész jól pigmentált, krémes, szépen építhető. A bronzos barna szintén, öröm ránézni. A rózsaszínű tele van csillámokkal, kicsit nehezebben vihető fel mint az előző kettő, és a fehérrel is ugyan ez a helyzet. Közepesen tartósak, persze, jó szemhéj alappal már lehet ezt orvosolni.
Ajakra való termékek: aranyosak, fényesek, és viszonylag tartósak. A piros egy feltűnő szín a számon, élénk, állaga és finishe akár egy szájfényé, annak viszont nem rossz. A másinknak a brekiben rózsaszín a színe, a számon már viszont csak a csillámok látszódnak. Nekem ők is tetszenek, de nem kell tőlük csodát várni. :)
A csomagolás nagyon a ranyos kívül-belül. A pici tükör, meg a koronába rejtett applikátor miatt utazóbarátnak mondanám. Szerintem a Pupa évről évre nagyon édes és viszonylag jó minőségű mindenes szettekkel áll elő. Érdemes ezeket megnézni, mert szuper ajándékok, nem csak másnak, hanem néha magadnak is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

matefidalmabrigitta

(!)
2016. december 18.

Hihetetlen aranyos az egész csomagolása, a beltartalom tökéletes egy hétköznapi, királylányos sminkez. Minden van benne, ami kell, kicsit pici a bronzosító és nehéz ecsettel hozzáférni, de nagyon jó a design. Öröm ránézni reggelente! 001-es árnyalatban van meg, ami inkább meleg tónusú színeket tartalmaz, de aki a hidegebbet szereti, azok számára a 011,012 és 013 paletta tökéletes lehet. A szemhéjpúderek lehetnének kicsit pigmentáltabbak, a rúzsok viszont szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.